AACSpeechBuddy Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

AACSpeechBuddy

Açıklama
Uygulama ve Web Sitesi, iletişim kurmakta zorlanan kişiler için tam özellikli, esnek ve kullanımı kolay bir Artırıcı ve Alternatif İletişim çözümü sunar. Hızlı ve kolay bir şekilde özel Çevrimiçi İletişim Setleri oluşturmak için oluşturulmuştur. Konuşma Setleri ÜCRETSİZ Masaüstü AACSpeechBuddy Uygulamamızın yanı sıra bir veya daha fazla mobil cihaz... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm AACSpeechBuddy Alternatifleri

AACSpeechBuddy Hakkında

Uygulama ve Web Sitesi, iletişim kurmakta zorlanan kişiler için tam özellikli, esnek ve kullanımı kolay bir Artırıcı ve Alternatif İletişim çözümü sunar.

Hızlı ve kolay bir şekilde özel Çevrimiçi İletişim Setleri oluşturmak için oluşturulmuştur. Konuşma Setleri ÜCRETSİZ Masaüstü AACSpeechBuddy Uygulamamızın yanı sıra bir veya daha fazla mobil cihaza yüklenebilir.

Artık Konuşma Panolarınıza eklemek için kendi sesinizi ve seslerinizi kaydedebilir veya 12 metinden -Konuşma sesleri, Kendi görsellerinizi kullanın veya 2000 endüstri standardı görsel arasından seçim yaparak, kullanıcıların çeşitli mobil cihazlarda kullanılmak üzere kendi özel Konuşma Panolarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmalarına olanak tanır. Daha Fazla Bilgi »

Başka hiçbir AAC uygulaması size oluşturduğunuz, özelleştirilmiş, kişiselleştirilmiş
konuşma setlerinizi başkalarıyla paylaşma olanağı vermez.

AACSpeechBuddy size yalnızca oluşturduğunuz, özelleştirilmiş, kişiselleştirilmiş konuşma setlerinizi başkalarıyla paylaşma yeteneği vermekle kalmaz, aynı zamanda belirli bir kişi veya durumla ilgili konuşma setini yalnızca bir konuşma seti seçerek yükleme yeteneği sağlar. veya tek bir kolay işlemle uygulamanıza yüklenen tüm içeriği değiştiren bir profil kimliği girerek!

Konuşma Seti, karşılık gelen sözcükler / cümlelerle birlikte seçilen resimlerden oluşur. Esasen metin ve sesli konuşmaya sahip özel dijital İletişim simgeleri.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x