ABBYY FineReader Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

ABBYY FineReader

Açıklama
ABBYY FineReader eşsiz metin tanıma doğruluk ve dönüşüm yetenekleri sağlayan optik karakter tanıma (OCR) yazılımı, sanal olarak belgeleri yeniden yazmak ve yeniden biçimlendirme ortadan kaldırır. Sezgisel kullanımı ve tek tıklamayla otomatik görevleri daha az adımda daha yapalım. 190 dilde bu pazarda herhangi bir diğer OCR yazılımı daha fazla metin... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm ABBYY FineReader Alternatifleri

ABBYY FineReader Hakkında

ABBYY FineReader eşsiz metin tanıma doğruluk ve dönüşüm yetenekleri sağlayan optik karakter tanıma (OCR) yazılımı, sanal olarak belgeleri yeniden yazmak ve yeniden biçimlendirme ortadan kaldırır. Sezgisel kullanımı ve tek tıklamayla otomatik görevleri daha az adımda daha yapalım. 190 dilde bu pazarda herhangi bir diğer OCR yazılımı daha fazla metin tanıma için desteklenir.FineReader dönüştürür Microsoft® Word, Excel® ya da aranabilir PDF olarak eyleme biçimleri içine kağıt belgeleri, metin ve görüntünün dijital görüntüler sadece PDF taranmış, yazmadan metin ve tablo içeriği alıntı ya da tamamen yeniden sağlayarak.
FineReader yazılımı ABBYY OCR teknolojisi ödüllü tarafından desteklenmektedir. OCR, ya da metin tanıma, düzenlenebilir metin içine görüntüleri dönüştürmek akıllı algoritmalar kullanır, ilk belgenin orijinal düzeni ve biçimlendirme koruyarak…. Https://finereaderonline.com/ilk boş sayfa ile daha fazla Bilgi ve Full summary;Online versiyonu ()

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x