ACCOUNTING & FINANCIAL Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

ACCOUNTING & FINANCIAL

Açıklama
Averiware Inc., küçük ve orta ölçekli işletmeler için kapsamlı İşletme Yönetimi Çözümleri sağlayan yenilikçi bir yazılım geliştirme şirketidir. Averiware’in web tabanlı, barındırılan ortak endüstriyel çözümü, çok çeşitli sektörlerdeki işletmeleri destekleyebilir. Averiware daha hızlı devreye alınabilir ve genellikle "tek boyutta her şeye uyan" bir... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm ACCOUNTING & FINANCIAL Alternatifleri

ACCOUNTING & FINANCIAL Hakkında

Averiware Inc., küçük ve orta ölçekli işletmeler için kapsamlı İşletme Yönetimi Çözümleri sağlayan yenilikçi bir yazılım geliştirme şirketidir. Averiware’in web tabanlı, barındırılan ortak endüstriyel çözümü, çok çeşitli sektörlerdeki işletmeleri destekleyebilir. Averiware daha hızlı devreye alınabilir ve genellikle “tek boyutta her şeye uyan” bir yaklaşım benimseyen genel paketlerden daha az özelleştirme gerektirir. İşletmenizin çok fazla değişiklik gerektirmesi durumunda; kapsamlı yapılandırma ve özelleştirme yetenekleri sunuyoruz. Ayrıca işletmenin kendi sunucularını barındırma becerisine sahip olmasına da izin veriyoruz, bu da onlara değişiklik yapma konusunda tipik İsteğe Bağlı uygulamalara göre daha fazla esneklik sağlıyor. Buna ek olarak, Profesyonel Hizmetler Ekibimiz ve Çözüm Sağlayıcı Ortaklarımız uygulamayı kurabilir, en iyi uygulamalara danışabilir ve personelinizi Averiware’in tüm yetenekleri konusunda eğitebilir. Hatta işletmelerin Averiware’i sınırlı destekle veya hiç destek almadan kurmasına olanak tanıyan bir sihirbaz sunuyoruz.
Averiware Cloud ERP Yazılım Şirketi Aşağıdaki Modülleri Üretir
• Muhasebe ve Finansal Yönetim
• Tedarik Zinciri Yönetimi
• Müşteri İlişkileri Yönetim
• Satış Gücü Otomasyonu
• İnsan Kaynakları Yönetimi
• Satış Noktası
ünlü pazar araştırma şirketi, bu yılın sonuna kadar ABD’de bulut ERP uygulamasının artacağını öngörüyor. Bulut tabanlı ERP’ler, birden çok iş işlevini tek bir sisteme entegre ederek şirketlerin birleşik bilgileri birden çok departmanda paylaşmasına olanak tanır. Bulut tabanlı bir ERP yazılımının temel avantajlarından biri, departmanların bilgi alışverişini kolaylaştırmasıdır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x