Aiseesoft Mac FoneLab for Android Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Aiseesoft Mac FoneLab for Android

Açıklama
Aiseesoft Mac FoneLab for Android, Mac kullanıcıları için en iyi Android veri kurtarma yazılımıdır. Kullanıcıların Android cihazlardan Mac bilgisayara kaybolan / silinen verileri kurtarmalarına yardımcı olabilir ve Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei ve ZTE gibi hemen hemen tüm Android cihazlarla uyumludur. Temel Özellikler: 1. Kayıp / silinmiş verileri... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Aiseesoft Mac FoneLab for Android Alternatifleri

Aiseesoft Mac FoneLab for Android Hakkında

Aiseesoft Mac FoneLab for Android, Mac kullanıcıları için en iyi Android veri kurtarma yazılımıdır. Kullanıcıların Android cihazlardan Mac bilgisayara kaybolan / silinen verileri kurtarmalarına yardımcı olabilir ve Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei ve ZTE gibi hemen hemen tüm Android cihazlarla uyumludur.
Temel Özellikler:
1. Kayıp / silinmiş verileri kurtarın
Aiseesoft Mac FoneLab for Android, Android telefonlar, tabletler ve SD karttan kaybolan / silinen önemli verilerinizi kurtarabilir. Silinen SMS’leri, kişileri, arama günlüklerini, belgeleri, fotoğrafları, müzikleri, videoları ve WhatsApp dosyalarını vb. Hızlı ve güvenli bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olabilir.
2. Tüm popüler Android cihazları destekleyin
Bu Mac Android Veri Kurtarma, Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei, ZTE ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli Android markalarını destekler. Ek olarak, Android 2.3 ve üzeri tüm popüler Android işletim sistemlerini destekler.
3. Kurtarma işleminden önce önizleme
Bu Android veri kurtarma aracı, istediğiniz şeyin bu olduğundan emin olmak için kurtarma işleminden önce tarama sonuçlarını önizlemenizi sağlar.
4. Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme
Bu işlevle, Android verilerini seçici ve esnek bir şekilde yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.
5. Güvenli bir şekilde gerçekleştirin
Aiseesoft Mac FoneLab for Android, Mac kullanıcılarının kişiler, mesajlar, arama geçmişi dahil kaybolan / silinen verileri Android cihazlardan güvenli bir şekilde kurtarmasını sağlar. Cihazlara zarar vermeden veya gizliliği açıklamadan kaybolan veya silinen bilgileri güvenli ve kolay bir şekilde geri kazanabilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x