Aito Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Aito

Açıklama
Aito.ai, makine öğrenimi yeteneklerine sahip, tümüyle yönetilen bir veritabanıdır. Mevcut bilgileri arayabilir, geleceği tahmin edebilir, gizli korelasyonları bulabilir ve sonuçları açıklayabilir. Aito kullanmanın faydaları: - BİR VERİ TABANININ EŞLİĞİ: Makine öğreniminin zekasını yazılımınıza SQL sorguları kadar kolay entegre edin. Güzel bir API'n... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm Aito Alternatifleri

Ücretsiz

MySQL Community Edition

MySQL Community Edition açık kaynak geliştiricileri ve meraklıları aktif bir topluluk tarafından desteklenen dünyanın&#39 serbestçe indirilebilir bir sürümü;ın en popüler...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

H2O.ai

H2O çekirdek kod Java ile yazılmış. İçinde H2O, Dağıtılmış Anahtar/Değer deposu erişim ve referans veri, modeller, nesneler, vb için kullanılır....

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Aito Hakkında

Aito.ai, makine öğrenimi yeteneklerine sahip, tümüyle yönetilen bir veritabanıdır. Mevcut bilgileri arayabilir, geleceği tahmin edebilir, gizli korelasyonları bulabilir ve sonuçları açıklayabilir.

Aito kullanmanın faydaları:
– BİR VERİ TABANININ EŞLİĞİ: Makine öğreniminin zekasını yazılımınıza SQL sorguları kadar kolay entegre edin. Güzel bir API’nin arkasında öneriler, tahminler ve aramalar.

– OTOMATİK VE ÇOK AMAÇLI: Pazarda hem tam otomatik özellik seçimi hem de model oluşturma sunan ilk. Aito, veri ekleme sırasında istatistiksel indeksler oluşturur ve her sorgu için milisaniyeler içinde geçici bir model oluşturur. Daha Fazla Bilgi »

– AÇIKLANABİLİR AI: Aito’nun Bayes algoritmik temeli, tüm yanıtlarını makine öğrenimi arttıkça açıklanabilir hale getirir. Basit bir sorgu ile verilerdeki gizli önyargıları ve kalıpları açığa çıkarın.

– TAM YÖNETİLEN VE ÖZEL: Biz dağıtımlarla ilgilenirken biz de yeni veri noktalarında temel iş ve akışa odaklanın barındırma, ölçeklendirme, izleme ve güvenlik. Veriler, yalıtılmış bir ortamda size kalır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x