Amplifr Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Amplifr

Açıklama
Amplifr Sosyal Medya Planlama ve Analitik içerik yöneticileri, işletmeler, medya projeleri ve başlatılması için#app.—&160;Facebook, Twitter, Linkedin, Google+, İnstagram, Telgraf ile (Viber entegrasyonu geliyor) çalışır. — Destekler Doğu Avrupa Sosyal Medya: vk.com & ok.ru —  mobil hem de masaüstü tarayıcılar—&#160 üzerinde iy... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Amplifr Alternatifleri

Amplifr Hakkında

Amplifr Sosyal Medya Planlama ve Analitik içerik yöneticileri, işletmeler, medya projeleri ve başlatılması için#app.—&160;Facebook, Twitter, Linkedin, Google+, İnstagram, Telgraf ile (Viber entegrasyonu geliyor) çalışır.
— Destekler Doğu Avrupa Sosyal Medya: vk.com & ok.ru
— 
mobil hem de masaüstü tarayıcılar—&#160 üzerinde iyi Çalışır;-Analytics özelliği: Zamanlayıcı entegre, Raporlama, Veri ihracat ve Zaman dilimleri Tahmin yaptı.
— içeriği program üzerinde İşbirliği: Proje ve Kullanıcılar. E-Posta özet rapor: haftalık ve aylık
— .
— Analytics içerir: Hisse, Seviyor, Yorum, Tıklama (!) Gösterim & Ulaşmak, Video izleme. Varsa Amplifr de Google Analytics oturumları, dönüşümler ve e-ticaret veri alır.
— Analitik Raporlar: web pano, Döner—&#160
, Grafikler, Pano ve ham veri ile Excel;&#160
sosyal medya üzerinde yazı başına Google Analytics entegrasyonu: sayar dönüşüm ve gelir;Otomatik UTM link işaretleme: her bağlantı sonrası doğru UTM etiketi olacak…. Bilgi &full summary daha;Küçük şirketler sadece hafta öncesinde otomatik zamanlama zamanlama ve sosyal medya üzerinde daha fazla gösterim elde edebilirsiniz. E-Ticaret dönüşüm, Amplifr analitik tabanlı site gelir veya trafik için sosyal medya optimize edebilirsiniz. SMM uzmanları ve kurumları birden fazla müşteri ve projeler ile bu projelere müşterileri davet etmek ve çalışma raporlarını analitik olarak yıkanır kullanabilirsiniz. İlk üç ay %30 indirim almak için bir promosyon kodu olarak AlternativeToSocialMedia kullanın!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x