AniGen Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

AniGen

Açıklama
AniGen, tarayıcı tabanlı bir SVG animasyon düzenleyicisidir. Kullanıcının vektör görüntülerini canlandırmasına ve dışa aktarmasına izin vermek için işlevselliğini genişleterek, Inkscape ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Editörler arasında dosya aktarımı bilgi kaybı olmadan gerçekleşmelidir. AniGen olduğu gibi mevcut olan ücretsiz bir y... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows

Tüm AniGen Alternatifleri

Ücretsiz

Spirit

(Bu ESKİ bir jailbreak yöntemidir.)Ruh iPad dahil olmak üzere tüm iDevices (basit, zincirlenmemiş jailbreak!) program/3.2 yazılımına kadar.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Freemium

Adobe Animate

Adobe Animate, Adobe Systems tarafından geliştirilen bir çoklu ortam yazma ve bilgisayar animasyon programıdır.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

AniGen Hakkında

AniGen, tarayıcı tabanlı bir SVG animasyon düzenleyicisidir. Kullanıcının vektör görüntülerini canlandırmasına ve dışa aktarmasına izin vermek için işlevselliğini genişleterek, Inkscape ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Editörler arasında dosya aktarımı bilgi kaybı olmadan gerçekleşmelidir.

AniGen olduğu gibi mevcut olan ücretsiz bir yazılımdır. Ondrej ‘Aibo’ Benda tarafından yazılır ve sürdürülür ve GPLv3 lisansı kapsamındadır. Editör şu anda test aşamasındadır. Lütfen karşılaştığınız herhangi bir hatayla karşılaşmak için bir dakikanızı ayırın. Daha Fazla Bilgi »

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x