AnyMP4 Blu-ray Creator Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

AnyMP4 Blu-ray Creator

Açıklama
AnyMP4 Blu-ray Creator, MP4, MKV, AVI, MOV, M4V, WMV, MTS, TS ve benzerleri dahil olmak üzere çeşitli yaygın video biçimleriyle Blu-ray disk oluşturmanıza olanak sağlar. Ek olarak, yüksek hızda ve mükemmel kalitede Blu-ray klasörü ve ISO dosyası oluşturabilirsiniz. Bunun dışında ses parçası / altyazı ekleyebilir, tercih ettiğiniz menüyü seçebilir,... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm AnyMP4 Blu-ray Creator Alternatifleri

Ashampoo Burning Studio

Utanmış Burning Studio CD, DVD ve BD yakmak için çok yönlü bir yazılımdır. Animasyonlu menüler, slayt gösterileri ve ses diskleri...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

AnyMP4 Blu-ray Creator Hakkında

AnyMP4 Blu-ray Creator, MP4, MKV, AVI, MOV, M4V, WMV, MTS, TS ve benzerleri dahil olmak üzere çeşitli yaygın video biçimleriyle Blu-ray disk oluşturmanıza olanak sağlar. Ek olarak, yüksek hızda ve mükemmel kalitede Blu-ray klasörü ve ISO dosyası oluşturabilirsiniz. Bunun dışında ses parçası / altyazı ekleyebilir, tercih ettiğiniz menüyü seçebilir, arka plan müziğini / resmini ekleyebilir ve film efektini ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.
Anahtar özellikler:
1. Blu-ray disk / Klasör / iSO dosyalarını herhangi bir video formatıyla yazdırın Bu Blu-ray Yazıcı yazılımı, MP4, MKV, AVI, MOV, M4V, WMV, MTS, TS gibi farklı video türleriyle BD 25 veya BD 50 oluşturmanıza olanak sağlar ve dahası. Bu arada, Blu-ray klasörünü ve ISO dosyasını da oluşturabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz filmlerin keyfini istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.
2. Video çıkış efektlerinizi çeşitli yönlerden düzenleyin Blu-ray Creator ile filminizi aşağıdaki yönlerden düzenleyebilirsiniz. Örneğin, videonuzdaki gereksiz kısımlardan kurtulabilmek için başlangıç ​​ve bitiş saatlerini ayarlayarak videonuzun uzunluğunu kırpabilirsiniz. Ayrıca video çerçevesini kırpabilir ve kırpma alanı boyutunu ayarlayabilirsiniz. Parlaklık, Kontrast, Doygunluk, Ton ve Hacmi ayarlayarak çıktı video efektini özelleştirebilir ve filigranı videoya ekleyebilirsiniz. Böylece, bu yazılım Blu-ray diskinizi tek ve tek hale getirecek.
3. Sevdiğiniz menüyü seçin ve menüyü düzenleyin Bu Blu-ray Burning yazılımı, en sevdiğiniz Blu-ray menü stilini seçmenize ve menü stilinin çerçevesini / düğmesini / metnini ayarlamanıza olanak tanır. Bu arada, istediğiniz gibi fon müziği resmi ekleyebilirsiniz. Ayrıca menünün döngü süresini de ayarlayabilirsiniz.
4. Ses parçasını düzenleyin ve Blu-ray film için altyazı ekleyin Bu Blu-ray Yazıcı yazılımı, filminizin ses parçasını dil, ses düzeyi ve gecikme gibi düzenlemenize yardımcı olabilir. Dahası, yeni yaratımınıza altyazı ekleyebilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x