AnyMP4 Blu-ray Ripper Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

AnyMP4 Blu-ray Ripper

Açıklama
AnyMP4 Blu-ray Ripper, birçok önceden tanımlanmış çıktı profiliyle tasarlanmıştır. İPhoneXS / XS Max / X / 8/8 Plus, iPod touch, Samsung Galaxy 7/6/5, LG G5, Sony, HTC, Moto, Xiaomi, HUAWEI, Microsoft Surface gibi çoğu taşınabilir iOS ve Android cihazını yüksek oranda destekler Kitap, Wii ve diğerleri. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde filmler... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm AnyMP4 Blu-ray Ripper Alternatifleri

AnyMP4 Blu-ray Ripper Hakkında

AnyMP4 Blu-ray Ripper, birçok önceden tanımlanmış çıktı profiliyle tasarlanmıştır. İPhoneXS / XS Max / X / 8/8 Plus, iPod touch, Samsung Galaxy 7/6/5, LG G5, Sony, HTC, Moto, Xiaomi, HUAWEI, Microsoft Surface gibi çoğu taşınabilir iOS ve Android cihazını yüksek oranda destekler Kitap, Wii ve diğerleri. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde filmleri kolayca izlemenizi sağlar. Blu-ray ister kopyalamaya karşı korumalı isterse kendi kendine yakılmış olsun, filmi dijital cihazlarınız için kopyalamak için bu Blu-ray Ripper’ı kullanabilirsiniz.
Temel Özellikler:
1. Blu-ray’i düzenleyin ve video efektlerini ayarlayın Profesyonel Blu-ray Ripper, Blu-ray’i kopyalamadan önce video efektlerini özelleştirmenize yardımcı olacak birçok kullanışlı düzenleme özelliği ile donatılmıştır. Örneğin, video konumunu döndürebilir, yalnızca gerekli kısmı kaydetmek için video uzunluğunu kesebilir, siyah kenarı kaldırmak için videoyu kırpabilir, kişisel metin ve görüntü filigranı ekleyebilir, parlaklık, kontrast, doygunluk ve renk gibi çıktı video efektlerini ayarlayabilirsiniz. Fragman, kamera arkası gibi tüm başlıklara ihtiyacınız varsa, çeşitli bölümleri yeni bir videoda birleştirebilirsiniz.
2. Süper hızlı Blu-ray kopyalama hızı ve yüksek kalite
En son donanım hızlandırma teknolojisi sayesinde, AnyMP4 Blu-ray Ripper size süper hızlı Blu-ray kopyalama hızı sunar. Blu-ray’i MP4, MOV, MKV, AVI, WebM, TS ve daha fazlası gibi HD video formatlarına kopyalayabilir. Kopyaladıktan sonra harika görüntü ve ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Profil ayarlarında, video codec bileşeni, çözünürlük, bit hızı, kare hızı, ses codec bileşeni, ses kanalları vb. Gibi parametreleri ayarlamanıza izin verilir.
3. Kullanımı kolay ve en iyi kullanıcı deneyimi Kısa bir kullanıcı arayüzü ile Blu-ray’i birkaç tıklamayla videoya kopyalayabilirsiniz. Orijinal Blu-ray birden fazla ses parçası ve altyazı içeriyorsa, bu Blu-ray Ripper size tüm ses parçalarını ve altyazıları gösterecektir. Ardından, çıktı videosu için tercih ettiğiniz ses parçasını ve altyazıyı seçebilirsiniz. Yerleşik oynatıcı, Blu-ray’i önizlemenize yardımcı olur. Ardından, Blu-ray’in istediğiniz başlıklarını hızlıca kontrol edebilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x