AnyMP4 DVD Creator Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

AnyMP4 DVD Creator

Açıklama
AnyMP4 DVD Creator, TS, MTS, M2TS, TRP, TP, MGP, MPEG, MPEG-2, MPA, VOB, DAT, MP4, M4V, RM'den DVD disk, DVD klasörü ve DVD ISO dosyaları oluşturmayı amaçlamaktadır. RMVB, WMV, ASF, MKV, AVI, 3GP, 3G2, FLV, SWF, F4V, MPV, MOD, TOD, QT, MOV, DV, DIF, MJPG, MJPEG, NSV, WEBM video formatları. Üstelik dijital imzanın işlevi kullanıcılara daha fazla eğl... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm AnyMP4 DVD Creator Alternatifleri

Freemium

Wondershare DVD Creator

DVD Creator, yerleşik düzenleyici ve muhteşem ücretsiz DVD menü şablonlarıyla fotoğrafları ve videoları DVD biçimlerine yazdırmak için kullanımı kolay bir...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

AnyMP4 Blu-ray Creator

AnyMP4 Blu-ray Creator, MP4, MKV, AVI, MOV, M4V, WMV, MTS, TS ve benzerleri dahil olmak üzere çeşitli yaygın video biçimleriyle...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

AnyMP4 DVD Creator Hakkında

AnyMP4 DVD Creator, TS, MTS, M2TS, TRP, TP, MGP, MPEG, MPEG-2, MPA, VOB, DAT, MP4, M4V, RM’den DVD disk, DVD klasörü ve DVD ISO dosyaları oluşturmayı amaçlamaktadır. RMVB, WMV, ASF, MKV, AVI, 3GP, 3G2, FLV, SWF, F4V, MPV, MOD, TOD, QT, MOV, DV, DIF, MJPG, MJPEG, NSV, WEBM video formatları. Üstelik dijital imzanın işlevi kullanıcılara daha fazla eğlence getirecek. Ayrıca, Windows 10’u destekleyebilir.

Temel Özellikler: Daha Fazla Bilgi »

1. Çeşitli video dosyalarından DVD oluşturun
Neredeyse her tür video, 3GP, AVI, DV, VOB, FLV, M2TS, MTS, SWF, MKV, MPG gibi DVD diske, DVD klasörüne veya DVD ISO dosyalarına yazılabilir, MPEG, MPA, DAT, MP4, TS, NSV, MOV, QT, RMVB vb.

2. Kaynak videoyu düzenleyin
AnyMP4 DVD Creator, kullanıcılara güçlü video düzenleme işlevleri sağlar. Bununla kullanıcılar, başlangıç ​​ve bitiş zamanını ayarlayarak videoyu herhangi bir zaman uzunluğu segmentine kırpabilir, videonun istenmeyen oynatma alanlarını farklı taşınabilir oynatıcılara uyacak şekilde kesebilir, videoyu görüntü veya metin filigranlarıyla kişiselleştirebilir, hatta video parlaklığını ayarlayabilir , doygunluk, kontrast, renk ve hacim.

3. Şık DVD menüsü oluşturun
Bu DVD Oluşturucu, kullanıcıların yazdırmadan önce menü eklemelerine olanak tanır. Kullanıcı menü şablonunu seçebilir, menü çerçevesini ve düğme stilini seçebilir, menü metin içeriğini düzenleyebilir ve yazı tipini, boyutunu ve rengini tanımlayabilir, hatta menüye arka plan resmi, müzik ve açılış filmi ekleyebilir.

4. Ses parçası ekleyin ve ayarlayın
Kullanıcılar DVD’ye giden ses parçasını seçebilir ve DVD’ye kendi ses parçanızı veya arka plan müziğinizi ekleyebilir. Kullanıcılar ayrıca sesi ayarlayabilir ve ses kodlayıcı, bit hızı ve kanalları seçebilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x