AppsManager Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

AppsManager

Açıklama
Bir klavye kısayoluna basarak uygulamaları yöneterek Çalışma Alanınızı düzenleyin. AppsManager, uygulamaları yönetmek ve Çalışma Alanınızın akışkanlığını artırmak için çok kullanışlı ve kullanımı kolay bir araçtır. Masaüstünün daha iyi erişilebilirliği için tüm uygulamaları gizleyebilirsiniz, tek tek uygulamaları veya seçtiğiniz dışındaki tüm diğer... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm AppsManager Alternatifleri

AppsManager Hakkında

Bir klavye kısayoluna basarak uygulamaları yöneterek Çalışma Alanınızı düzenleyin. AppsManager, uygulamaları yönetmek ve Çalışma Alanınızın akışkanlığını artırmak için çok kullanışlı ve kullanımı kolay bir araçtır. Masaüstünün daha iyi erişilebilirliği için tüm uygulamaları gizleyebilirsiniz, tek tek uygulamaları veya seçtiğiniz dışındaki tüm diğer uygulamaları gizleyebilir, uygulamaları ve en öndeki uygulamaları kapatabilir, uygulamaları ve en öndeki uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

Ayrıca, bir uygulama seçin ve bir kısayol tuşuna basarak istediğiniz her zaman en öne getirin. Daha Fazla Bilgi »

AppsManager’ın her işlevi için istediğiniz klavye Kısayol Tuşunu / Kısayolunu ayarlayabilirsiniz. Kısayol tuşu, tuşların bir kombinasyonu veya hatta tek bir tuş olabilir. Kısayollar her zaman tercihler penceresinden kaldırılabilir veya varsayılan değere sıfırlanabilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x