AppX Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

AppX

Açıklama
Güçlü ve sezgisel düzenleme özelliği ile AppX, daha önce hiç görülmemiş dahice bir macOS Uygulaması oluşturmak için özel bileşenler oluşturmanıza olanak tanır. Bir bileşeni Kitaplıklardan tasarım paneline hızlıca sürükleyip bırakın, arka plan rengini, ön plan rengini, metnini, yazı tipini, kenarlığını, gölgesini, gradyanını vb. özelleştirin. AppX o... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm AppX Alternatifleri

AppX Hakkında

Güçlü ve sezgisel düzenleme özelliği ile AppX, daha önce hiç görülmemiş dahice bir macOS Uygulaması oluşturmak için özel bileşenler oluşturmanıza olanak tanır. Bir bileşeni Kitaplıklardan tasarım paneline hızlıca sürükleyip bırakın, arka plan rengini, ön plan rengini, metnini, yazı tipini, kenarlığını, gölgesini, gradyanını vb. özelleştirin. AppX otomatik olarak kod oluşturabilir, ardından gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. dışa aktarın ve projenize ekleyin.

Button, Label, TextField, TextView, CheckBox, Radio, SearchField, Stepper, ComboBox, SegmentedControl, Slider, PopMenu, ImageView dahil olmak üzere 30 adede kadar bileşen desteği. Popover, Box, Progress, PopUpButton, TableView, OutlineView, CollectionView, View, Window, Panel, SplitView, ScrollView, TabView, BadgeField, SideBar, WidgetBar, PageControl, vb. Hızlıca güzel ve harika uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olur.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x