Ardora Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Ardora

Açıklama
Ardora, öğretmenlere yönelik bir yazılım programıdır ve web tasarımı ve programlamayla ilgili önceden herhangi bir teknik bilgi olmadan kendi web içeriğini çok basit bir şekilde oluşturmalarına olanak tanır. Ardora ile 35'ten fazla içerik oluşturabilirsiniz. farklı türde etkileşimli etkinlikler, bulmacalar, kelime aramaları, doldurma etkinlikleri,... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Ardora Alternatifleri

Ardora Hakkında

Ardora, öğretmenlere yönelik bir yazılım programıdır ve web tasarımı ve programlamayla ilgili önceden herhangi bir teknik bilgi olmadan kendi web içeriğini çok basit bir şekilde oluşturmalarına olanak tanır.

Ardora ile 35’ten fazla içerik oluşturabilirsiniz. farklı türde etkileşimli etkinlikler, bulmacalar, kelime aramaları, doldurma etkinlikleri, grafik paneller, simetriler, diyagramlar vb. 10’dan fazla farklı türde multimedya sayfası: galeriler, panoramik görünümler veya görüntülerin yakınlaştırılması, mp3 veya mp4 oynatıcılar vb. ve “bir sunucudaki sayfalar” etkinlikleri: ek açıklamalar ve toplu albüm, zaman çizelgeleri, poster, sohbet, yorum sistemleri ve dosya yöneticileri… öncelikle öğrenciler arasında işbirliğine dayalı çalışma için tasarlanmıştır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x