Attach2Cloud Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Attach2Cloud

Açıklama
Dosyalarınızı her zamanki gibi, ataç düğmesini tıklayarak veya sürükleyip bırakarak Outlook'a ekleyin. Attach2Cloud Outlook ekli dosyalarınızı OneDrive'a otomatik olarak yükler, e-postanızın alıcılarıyla paylaşır ve gerektiğinde OneDrive kısayollarıyla değiştirir. e-postanız gönderilir. Attach2Cloud'u tam otomatik olarak çalışacak (UI yok) veya o a... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm Attach2Cloud Alternatifleri

filetransfer.io alternatifleri
Freemium

FileTransfer.io

FileTransfer, aileniz, iş arkadaşlarınız veya arkadaşlarınızla ücretsiz olarak 6 GB’a kadar dosyaları güvenle paylaşmanıza olanak tanır. Dosyalar 3 hafta boyunca...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
wetransfer alternatifleri
Freemium

WeTransfer

WeTransfer, dosyalarınızı dünyaya göndermenin en basit yoludur. 2GB’a kadar büyük dosyaları ücretsiz paylaşın.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

FileWhopper

2019 yılında başlatılan FileWhopper.com hızlı ve güvenli bir şekilde kullanıcılar (boyut sınırı ile) büyük dosyalar ve klasörler transferi sağlayan çevrimiçi...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Sharefile

Citrix ShareFile ile müşterileri ile kolayca ve güvenli bir iş dosya alışverişi yapabileceğiniz, markalı, şifre-korumalı özel alanı oluşturmanızı sağlar. Büyük...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Attach2Cloud Hakkında

Dosyalarınızı her zamanki gibi, ataç düğmesini tıklayarak veya sürükleyip bırakarak Outlook’a ekleyin.
Attach2Cloud Outlook ekli dosyalarınızı OneDrive’a otomatik olarak yükler, e-postanızın alıcılarıyla paylaşır ve gerektiğinde OneDrive kısayollarıyla değiştirir. e-postanız gönderilir.

Attach2Cloud’u tam otomatik olarak çalışacak (UI yok) veya o anda OneDrive’a (Attach2Cloud Ekli Dosya Kontrol Merkezi) yüklenecek dosyaları seçmeyi sağlayan bir pencere görüntüleyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. e-posta gönderildi. Daha Fazla Bilgi »

Yalnızca MB cinsinden belirli bir boyutu aşan OneDrive ekli dosyalara ve / veya belirli dosya türlerinin ekli dosyalarına yüklemek (veya yüklemek için önceden seçmek) için kurallar oluşturabilirsiniz.

Attach2Cloud tarafından OneDrive’a yüklenecek her dosya için OneDrive iznini, OneDrive hedef klasörünü seçebilir ve geçen bir tarih (ve bu her dosya için ayrı ayrı) belirleyebilirsiniz.

Attach2cloud, Outlook e-postalarınıza herhangi bir e-posta boyutu sınırı olmaksızın dosya başına 15 GB’a kadar dosya eklemenize izin verir. Maksimum Outlook e-posta boyutu sınırını aşan dosyalar otomatik olarak OneDrive’a yüklenir, e-postanızın alıcılarıyla paylaşılır ve e-postanız gönderildiğinde bunların yerini OneDrive kısayolları alır.

Attach2Cloud, her şey dahil, kullanıcı başına aylık abonelik aracılığıyla lisanslanabilir:
+% 100 kendi kendine yönetilen etkin Attach2Cloud kullanıcı sayısı
+ Otomatik ve sessiz çevrimiçi güncellemeler
+ Üç aylık kullanım raporları

Yönetilecek lisans anahtarı yok, oluşturulacak hesap yok, kullanılacak yönetim uygulaması yok.
32-bit ve 64-bit Windows ile 32-bit ve 64-bit Office ortamlarının tüm olası kombinasyonlarını kapsayan tek bir paket dağıtılabilir. İşte bu kadar!

Sınırsız sayıda kullanıcı tarafından kullanılabilen 45 günlük ücretsiz, tamamen işlevsel bir değerlendirme sürümü mevcuttur.
Ardından, Attach2Cloud Aboneliği almaya karar verirseniz , bu kullanıcıları yeniden yüklemeniz bile gerekmeyecek. Abonelikleri çevrimiçi olarak otomatik olarak güncellenecek ve abonelik sürenizin sonuna kadar uzatılacaktır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x