BlackBerry Recovery Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

BlackBerry Recovery

Açıklama
BlackBerry Recovery, BlackBerry telefonlarından çeşitli veri türlerini kurtarmak için tasarlanmış, kullanımı kolay bir uygulamadır. Bu program, yedeklemenizden (BBB veya IPD dosyası) SMS mesajları, fotoğraflar, kişiler, notlar vb. Gibi verileri çıkaracaktır. Bu program sihirbaz benzeri bir arayüzle birlikte gelir, böylece her şeyin kullanımı kolay... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm BlackBerry Recovery Alternatifleri

BlackBerry Recovery Hakkında

BlackBerry Recovery, BlackBerry telefonlarından çeşitli veri türlerini kurtarmak için tasarlanmış, kullanımı kolay bir uygulamadır. Bu program, yedeklemenizden (BBB veya IPD dosyası) SMS mesajları, fotoğraflar, kişiler, notlar vb. Gibi verileri çıkaracaktır.

Bu program sihirbaz benzeri bir arayüzle birlikte gelir, böylece her şeyin kullanımı kolay olacaktır. Kullanıcıların taramadan sonra programda kayıp verileri önizlemesine izin verilir, böylece istediğiniz verileri anında kurtarmayı seçebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

BlackBerry Recovery yalnızca birkaç düğme içeren son derece basit bir arayüzle birlikte gelir. Uygulama Curve, Touch, Torch ve Pearl ve Bold gibi BlackBerry Desktop Manager tarafından yedeklenen diğer tüm modeller dahil olmak üzere tüm BlackBerry telefonlarıyla çalışır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x