BlueSnap Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

BlueSnap

Açıklama
BlueSnap, dünya çapındaki e-ticaret satıcıları için ödeme sürecini güçlendiren ve dijital, fiziksel ve mobil pazarlara hizmet veren çevrimiçi işletmeler için büyümeyi hızlandıran küresel bir ödeme hizmeti sağlayıcısıdır. BlueSnap, dört temel bileşenin gücünü birleştirerek ödeme deneyimini yeniden icat etti: Vitrin ile sorunsuz entegrasyon, küresel... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm BlueSnap Alternatifleri

Cardinity

Cardinity – online kart ödeme işlemleri sağlayıcısı. Cardinity dünya çapında kredi ve banka kartı ödemeleri, e-iş açar güvenli, etkili ve...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

BlueSnap Hakkında

BlueSnap, dünya çapındaki e-ticaret satıcıları için ödeme sürecini güçlendiren ve dijital, fiziksel ve mobil pazarlara hizmet veren çevrimiçi işletmeler için büyümeyi hızlandıran küresel bir ödeme hizmeti sağlayıcısıdır. BlueSnap, dört temel bileşenin gücünü birleştirerek ödeme deneyimini yeniden icat etti: Vitrin ile sorunsuz entegrasyon, küresel ödeme işleme, ödüllü akıllı abonelikler ve kasada daha fazla satış için dinamik pazarlama araçları.

Hizmetten fazlası 5000 tüccar ve 180 ülkede müşterileri 28 dil, 60 para birimi ve 110 ödeme türüyle yerelleştirerek destekleyen BlueSnap, dünya çapındaki satıcılar için satın alımları güçlendiriyor ve dünya çapında daha fazla müşteriyi alıcılara dönüştürme sözünü yerine getiriyor. Daha Fazla Bilgi »

BlueSnap, finansal ödeme hizmetleri sektörünün emektarları tarafından yönetilmektedir ve sağlam finansal yatırım kaynakları ile desteklenmektedir. Dijital ticareti biliyoruz ve başarınıza bağlıyız. Bugün bizimle iletişime geçin ve uzmanlığımızın sizin için çalışmasını sağlayın.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x