BooksPOS Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

BooksPOS

Açıklama
BooksPOS, hepsi bir arada bulut envanteri, POS, Muhasebe ve e-Ticaret ile karmaşık perakendeyi basitleştirir. BooksPOS, tüm satış kanallarınızı, envanterinizi, satış noktanızı ve tedarik zincirinizi tek bir merkezi, bulut tabanlı yazılımda yönetmenize olanak tanır. BooksPOS ayrıca tüm franchise mağaza ağınızı herhangi bir yerden sorunsuz bir şekild... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm BooksPOS Alternatifleri

BooksPOS Hakkında

BooksPOS, hepsi bir arada bulut envanteri, POS, Muhasebe ve e-Ticaret ile karmaşık perakendeyi basitleştirir.

BooksPOS, tüm satış kanallarınızı, envanterinizi, satış noktanızı ve tedarik zincirinizi tek bir merkezi, bulut tabanlı yazılımda yönetmenize olanak tanır. BooksPOS ayrıca tüm franchise mağaza ağınızı herhangi bir yerden sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanır.
BooksPOS, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm sağlayıcılarla yarı entegre bir P2PE ödeme işleme seçenekleri sunar Daha Fazla Bilgi »

BooksPOS, size kurumsal düzey sağlayan tam entegre, tam yetenekli bir çözümdür ERP tipi bir çözümle ilişkili geleneksel maliyetler olmadan yetenek. İşletmeniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, BooksPOS, gelecekte ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve kolayca ölçeklendirilebilecek bir çözüme sahiptir.

Sektörlerimiz: Moda, Market, Hediyeler, Kozmetik, Spor

BooksPOS, orta kademe perakendecilerin kullanmasına olanak tanıyan, abonelik temelinde lisanslanan, uygun fiyatlı, kullanımı kolay bir sistemdir Daha önce yalnızca Walmart, Miniso, Puma gibi perakende devlerinin kullanabildiği türden sistemler. Eskiden yüz binlerce ila milyonlara mal olan sistemler artık uygun fiyatlı olabilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x