BtcTürk Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

BtcTürk

Açıklama
BtcTürk, 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye'nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin alım satım platformudur. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda platformumuz ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketleri... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows macOS Unix Android iOS
En Popüler 5 Alternatif

Tüm BtcTürk Alternatifleri

Freemium

Binance

Binance, “İkili” ve “Finans” anlamına gelir, bunun nedeni dijital teknoloji ile Finansı birleştirmemizdir. Binance saf bir kripto para borsasıdır, yani...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

BtcTürk Hakkında

BtcTürk, 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin alım satım platformudur. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda platformumuz ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

Türkiye’de yapmış olduğumuz yatırım ve anlaşmalar ile kullanıcılar; 7/24 Türk lirası ile Bitcoin alım satımı yapabilir, istedikleri anda Türkiye’deki banka hesaplarına veya anlaşmalı ödeme kuruluşlarına bağlı cüzdanlarına Türk Lirası çekebilirler. 2013 yılından itibaren biriken deneyimlerimizi, 7/24 canlı destek veren uzman ekibimiz ile Türkiye’nin ilk ve en güvenilir Bitcoin alım satım platformu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

2019 yılında, Yeni Malatyaspor isim ve forma sponsorluğu ile dünyada bir ilki gerçekleştirdik. 2020’de ise Kadın ve Erkek Futbol Milli takımlarımıza ana sponsor olarak dünyada bir ilke daha imza attık.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTürk, Türkiye Cumhuriyeti Sanal Pazaryeri Hukuki standartlarına uygun olarak 19.000.000 Türk Lirası sermaye ile hizmet vermektedir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x