Calendar Analytics Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Calendar Analytics

Açıklama
Bekleme sona erdi, manuel raporlama artık yok! TimeTackle'ın güçlü analitik aracı ile artık içgörü verilerine otomatik olarak erişme ayrıcalığına sahipsiniz. Meşgul yöneticileri günlerinin çoğunu toplantılarda geçiriyor. Ama bu toplantının hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olup olmadığını sormayı hiç bıraktınız mı? Zamanınızı nerede geçirdiğiniz ko... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Calendar Analytics Alternatifleri

Calendar Analytics Hakkında

Bekleme sona erdi, manuel raporlama artık yok! TimeTackle’ın güçlü analitik aracı ile artık içgörü verilerine otomatik olarak erişme ayrıcalığına sahipsiniz. Meşgul yöneticileri günlerinin çoğunu toplantılarda geçiriyor. Ama bu toplantının hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olup olmadığını sormayı hiç bıraktınız mı? Zamanınızı nerede geçirdiğiniz konusunda gerçek bir fikriniz var mı?

Takvim denetimi, takviminizi kavramak için güçlü bir araçtır. Zamanınızı nerede geçirdiğinizi düşündüğünüz yerine, vaktinizi gerçekten nerede geçirdiğinizi kalibre etmek son derece yararlıdır. Daha Fazla Bilgi »

Ayrıca, ekibinizin veya bir kuruluşun tamamının nasıl zaman geçirdiği hakkında yararlı bilgiler de toplayabilirsiniz. Ekibiniz işi yapmak için yeterli zaman alıyor mu yoksa dahili toplantılar ve eğitimlerle meşguller mi? Yüksek öncelikli projelerde zaman mı harcıyorlar?

CXO’lar, Kuruluşlar Başkanı ve Yönetici Asistanları, zamanın nasıl harcandığını öncelikleriyle uyumlu hale getirmek için TimeTackle’ın Takvim Analizlerini kullanıyor.

hemen ve anında.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x