Captcha Sniper Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Captcha Sniper

Açıklama
Paradan Tasarruf Edin captcha çözme maliyetlerinizi azaltın. Yavaş, yanlış ve maliyetli captcha çözme hizmetlerine zamanınızı ve zor kazandığınız parayı boşa harcamayı bırakın. Captcha Sniper, captcha'ları daha hızlı ve captcha başına ödeme yapmak zorunda kalmadan çözer. Kesinti Süresi Yok Masaüstünüzde Captcha'ları Çözme. Captcha Sniper, Windows'u... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Captcha Sniper Alternatifleri

Captcha Sniper Hakkında

Paradan Tasarruf Edin
captcha çözme maliyetlerinizi azaltın. Yavaş, yanlış ve maliyetli captcha çözme hizmetlerine zamanınızı ve zor kazandığınız parayı boşa harcamayı bırakın. Captcha Sniper, captcha’ları daha hızlı ve captcha başına ödeme yapmak zorunda kalmadan çözer.

Kesinti Süresi Yok
Masaüstünüzde Captcha’ları Çözme. Captcha Sniper, Windows’un tüm güncel sürümleriyle uyumlu bir masaüstü yazılımıdır. Güvenebileceğiniz bir sunucu yok .. Captcha Sniper sizin için her zaman 7/24 erişilebilir. Daha Fazla Bilgi »

Kullanımı Kolay
Captcha Sniper’ı başlatın ve en sevdiğiniz internet pazarlama aracının yayınladığı platformları seçin … ve Captcha Sniper’ın bunu yapmasını izleyin magic .. hem captcha hizmetlerinde hem de bant genişliğinde size zaman ve para tasarrufu sağlar.

1000’lerce yerleşik Captcha
Captcha Sniper popüler platformlar için binlerce farklı captcha’yı çözer. Captcha Sniper şu anda ek captcha türleri ve haftalık olarak yapılan güncellemeler ile 1.275 dahili captcha türünü çözmektedir.

Basit API
Captcha Sniper, Decaptcha dahil olmak üzere en popüler captcha çözme hizmetlerine yapılan çağrıları keser Captcha, ImageTyperz, AntiCaptcha ve Bypass Captcha’dan Ölüm. Captcha Sniper, captcha’yı çözer ve metin yanıtını arayan yazılıma döndürür.

Kendi Captcha’larınızı ekleyin
Kendi captcha türlerinizi eklemek çok basit. Sadece URL’yi sağlayın veya birkaç örnek yükleyin … ve birkaç tıklamayla Captcha Sniper’ı hızlı ve doğru bir şekilde çözmek için kolayca bir algoritma oluşturabilir ve optimize edebilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x