CatDV Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

CatDV

Açıklama
CatDV, multimedya prodüksiyon iş akışlarını yönetmek için bir varlık yöneticisi programıdır. Video içeriği için gelişmiş destekle çok çeşitli dosya türlerini yönetir. CatDV, düzenleme karar listelerini ve diğer video yönelimli dosya formatlarını içe ve dışa aktarma desteğiyle birlikte çoğu medya dosyasında bulunan meta verileri çıkarmak için medya... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm CatDV Alternatifleri

Ücretsiz

Lossless Cut

Kayıpsız Video / kesme kırpma için basit, çapraz platform video editörü. Bir video kamera, fotoğraf ve video, drone vs alınan...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Kyno

Kyno, film yapımcılarına, video gazetecilerine, medya ajanslarına ve diğer video profesyonellerine yönelik üretkenliği artıran bir medya yönetimi uygulamasıdır.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Adobe Prelude

Adobe Prelude CC ile çekimlerinizi, meta verilerinizi ve yorumlarınızı tek bir yerden yönetin. Daha hızlı çalışın, düzenli kalın ve üretiminizi...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

CatDV Hakkında

CatDV, multimedya prodüksiyon iş akışlarını yönetmek için bir varlık yöneticisi programıdır.

Video içeriği için gelişmiş destekle çok çeşitli dosya türlerini yönetir.

CatDV, düzenleme karar listelerini ve diğer video yönelimli dosya formatlarını içe ve dışa aktarma desteğiyle birlikte çoğu medya dosyasında bulunan meta verileri çıkarmak için medya analiz araçları ve otomatik sahne algılama içerir.

The, yazılım, Mac ve Windows platformlarında çalışır ve doğrusal olmayan düzenleme sistemleri için bir kütüphaneci, günlük kaydı ve iş akışı geliştirme aracı olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. Daha Fazla Bilgi »

Yazılım, çevrimiçi veya çevrimdışı daha düşük çözünürlüklü proxy kullanılarak günlük notları ve küçük resimlerle var olan çok sayıda multimedya dosyası türü için aranabilir bir katalog sağlar videolar. Çevrimdışı dosya tarama özelliği, özellikle ağ bağlantısı veya bant genişliği sorunları söz konusu olduğunda birden çok projede yeniden kullanıma olanak tanır.

CatDV, bağımsız bir normal masaüstü uygulaması olarak veya ağ bağlantılı olarak kullanılabilir isteğe bağlı CatDV Sunucusu aracılığıyla çalışma.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x