CData Python Connectors Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

CData Python Connectors

Açıklama
CData Python Bağlayıcıları, Python kullanıcılarının SaaS, Büyük Veri, NoSQL ve ilişkisel veri kaynaklarına bağlanma şeklini basitleştirir. Python Bağlayıcılarımız, Jupyter Notebook, SQLAlchemy, pandalar, Dash, Apache Airflow, petl ve daha fazlası gibi popüler araçlarla bağlantı kurmayı kolaylaştıran basit Python Veritabanı arabirimleri (DB-API) sun... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm CData Python Connectors Alternatifleri

Pentaho

Pentaho veri entegrasyonu, OLAP services, raporlama, gösterge tablosu oluşturma, veri madenciliği ve ETL yetenekleri sağlayan açık kaynak ürün Pentaho Business...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

CData Python Connectors Hakkında

CData Python Bağlayıcıları, Python kullanıcılarının SaaS, Büyük Veri, NoSQL ve ilişkisel veri kaynaklarına bağlanma şeklini basitleştirir. Python Bağlayıcılarımız, Jupyter Notebook, SQLAlchemy, pandalar, Dash, Apache Airflow, petl ve daha fazlası gibi popüler araçlarla bağlantı kurmayı kolaylaştıran basit Python Veritabanı arabirimleri (DB-API) sunar.

CData Python Bağlayıcıları API’ler ve veri protokolleri etrafında bir SQL sarmalayıcı oluşturarak, Python içinden veri erişimini basitleştirerek, Python kullanıcılarının gelişmiş Python işleme ile 150’den fazla SaaS, Büyük Veri, NoSQL ve ilişkisel veri kaynaklarına kolayca bağlanmasını sağlar. Daha Fazla Bilgi »

CData Python Bağlayıcıları, standart Python veritabanı bağlantı özellikleri aracılığıyla canlı Uygulama, Veritabanı ve Bulut API verilerine doğrudan erişim sunar:

* Evrensel Python Veri Bağlantısı
* Popüler Araç Entegrasyonu
* Çoğaltma ve Önbelleğe Alma
* Dize, Tarih, Sayısal SQL İşlevleri
* İşbirliğine Dayalı Sorgu İşleme
* Kolayca Özelleştirilebilir ve Yapılandırılabilir
* Kurumsal Sınıf Güvenli Bağlantı

Dünya çapındaki kuruluşlar, verilerden içgörüler elde etmek için Python kullanıyor. Mevcut Python araçları, modülleri ve uzantıları, veri hareketini ve işlemeyi önemli ölçüde basitleştirerek DataOps girişimlerini destekler.

CData Python Bağlayıcıları, veri merkezli tutarlı bağlantı sağlayarak Python araçlarında kritik bir boşluğu doldurur yüzlerce farklı SaaS / Bulut, NoSQL ve Büyük Veri kaynağına arayüz.

30 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirin veya şu adresten daha fazla bilgi edinin: https://www.cdata.com/ python /

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x