Centenant.com Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Centenant.com

Açıklama
Centenant, çok sayıda birim ve kiracı göz önünde bulundurularak, özellikle şirketler ve ev sahipleriyle birlikte tasarlanmış, ev sahiplerine yönelik bir çevrimiçi mülk yönetim sistemidir. Günlük yöneticiye yardımcı olur ve ev sahipleri ve mülk yöneticileri için daha fazla öğütme görevlerinden bazılarını otomatikleştirir. Centenant, tüm özellikleri... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Centenant.com Alternatifleri

Centenant.com Hakkında

Centenant, çok sayıda birim ve kiracı göz önünde bulundurularak, özellikle şirketler ve ev sahipleriyle birlikte tasarlanmış, ev sahiplerine yönelik bir çevrimiçi mülk yönetim sistemidir. Günlük yöneticiye yardımcı olur ve ev sahipleri ve mülk yöneticileri için daha fazla öğütme görevlerinden bazılarını otomatikleştirir. Centenant, tüm özellikleri bir tür yaklaşıma sahip 1 fiyata sahiptir.
Otomatik kira faturalandırması, ödeme makbuzları, bakım raporlaması, satıcı yönetimi, raporlama ve çok daha fazlası gibi özelliklerle.
Her şeyin tek bir çevrimiçi sistemde olması, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden iş yapma görevini kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x