Chicken Systems Translator Pro Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Chicken Systems Translator Pro

Açıklama
Herhangi bir örnekleyici CD-ROM / diskini alın ve Translator ™ 6 Programlarından, Enstrümanlarından veya Örneklerinden birini veya herhangi birini - veya tüm CD-ROM / diski - doğrudan bu örnekleyiciyle kullanabileceğiniz başka bir formata dönüştürebilir! Program parametre bilgilerinin yanı sıra örnekler ve yapı çevrilir. Wavedata, keymaps, looping,... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Chicken Systems Translator Pro Alternatifleri

Chicken Systems Translator Pro Hakkında

Herhangi bir örnekleyici CD-ROM / diskini alın ve Translator ™ 6 Programlarından, Enstrümanlarından veya Örneklerinden birini veya herhangi birini – veya tüm CD-ROM / diski – doğrudan bu örnekleyiciyle kullanabileceğiniz başka bir formata dönüştürebilir!

Program parametre bilgilerinin yanı sıra örnekler ve yapı çevrilir. Wavedata, keymaps, looping, effects – HER ŞEY. Hiçbir program daha iyi tercüme edemez. Translator ™ 6, seslerinizi aslına sadık kalarak kopyalayarak küçük ayrıntılara dikkat eder. Daha Fazla Bilgi »

Translator ™ 6 bir çapraz platform uygulamasıdır – Universal Binary Mac OSX ve Windows 8/7 / Vista / XP uyumlu versiyonlarda gelir ve hemen hemen her profesyonel formatı çevirebilir Kontakt, EXS24, Giga3 / GigaStudio, SFZ, Ensoniq, Akai, Emu, Roland ve çok daha fazlasından.

Translator ™ 6, çok sayıda yardımcı fonksiyon sunar, örneğin Referans Yöneticisi (örnek bağlantıların sabitlenmesi için) ve dahili ve harici donanımların yanı sıra diğer kullanışlı işlevleri kaydetmek için Otomatik Örnekleyici.

Üründe 14. yılına giren Translator ™ 6, endüstri standardı profesyonel enstrüman dönüştürme yazılımı söz konusu olduğunda.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x