CleanArchiver Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

CleanArchiver

Açıklama
CleanArchiver basit ve şık bir arşivleme aracıdır. Yalnızca gzip, bzip2 ve zip gibi standart arşiv türlerini değil, aynı zamanda sıkıştırılmış Disk Görüntüsünü de destekler. Buna ek olarak, Allume Systems Inc. tarafından yayınlanan DropStuff uygulaması sisteminize yüklüyse, CleanArchiver, DropStuff'ı AppleScript aracılığıyla arayarak StuffIt ve Stu... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm CleanArchiver Alternatifleri

CleanArchiver Hakkında

CleanArchiver basit ve şık bir arşivleme aracıdır.

Yalnızca gzip, bzip2 ve zip gibi standart arşiv türlerini değil, aynı zamanda sıkıştırılmış Disk Görüntüsünü de destekler. Buna ek olarak, Allume Systems Inc. tarafından yayınlanan DropStuff uygulaması sisteminize yüklüyse, CleanArchiver, DropStuff’ı AppleScript aracılığıyla arayarak StuffIt ve StuffIt X arşivleri oluşturabilir.

Ayrıca CleanArchiver, özel sistem dosyalarını dahil etmeme yeteneğine sahiptir. .DS_Store gibi Mac OS X ve arşivinizdeki özel simge dosyası (Simge r). Böylece arşiviniz diğer işletim sistemlerinde her zaman temizdir. Daha Fazla Bilgi »

CleanArchiver, çeşitli arşiv türleri ve kullanışlı seçeneklerle arşivler oluşturmanızı güçlü bir şekilde destekler. Sonuçta, arşivleyici Dock’unuza koyduğu için sadece CleanArchiver yeterlidir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x