Commandeer Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Commandeer

Açıklama
Commandeer, geliştiriciler tarafından bulut dünyasındaki birkaç büyük sorunu çözmeyi amaçlayan geliştiriciler için oluşturulmuş bir araçtır. Bulutta çalıştıysanız, bizimle aynı deneyimi yaşadınız tekrar tekrar. AWS konsolunda oturum açmaktan, doğru bölgeyi seçmekten, yüzlerce farklı hizmette arama yapmaktan ve ardından iyi oluşturulmuş olabilecek v... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Commandeer Alternatifleri

Commandeer Hakkında

Commandeer, geliştiriciler tarafından bulut dünyasındaki birkaç büyük sorunu çözmeyi amaçlayan geliştiriciler için oluşturulmuş bir araçtır.

Bulutta çalıştıysanız, bizimle aynı deneyimi yaşadınız tekrar tekrar. AWS konsolunda oturum açmaktan, doğru bölgeyi seçmekten, yüzlerce farklı hizmette arama yapmaktan ve ardından iyi oluşturulmuş olabilecek veya olmayabilecek bir UI’ye gitmekten. Veya localstack üzerinde bir şey çalıştırmak ve size verilerinize en azından küçük bir görsel temsil şeridi verecek bir araç için googling yapmak. Commandeer, bir geliştirici olarak bulut yığınınızı kodunuzu gördüğünüz gibi basit, sezgisel ve güçlü bir ışıkla görmenize izin vermeyi amaçlamaktadır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x