Cradle of Egypt Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Cradle of Egypt

Açıklama
Şaşırtıcı Mısır Beşiği ile tanışın - 3'lü eşleştirme zevkini tamamlayan muhteşem bir karışım ve bulmacalar hakkında bildiğiniz her şeyi en üst düzeye çıkaracak muhteşem bir şehir kurucu! Efsanevi Eski Mısır medeniyetini geri yükleyin ve Firavun unvanını alın! Cradle of Egypt, bulmaca oyunları serisinin ünlü Cradle'ın haklı halefidir. En iyi 3'lü eş... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Cradle of Egypt Alternatifleri

Cradle of Egypt Hakkında

Şaşırtıcı Mısır Beşiği ile tanışın – 3’lü eşleştirme zevkini tamamlayan muhteşem bir karışım ve bulmacalar hakkında bildiğiniz her şeyi en üst düzeye çıkaracak muhteşem bir şehir kurucu! Efsanevi Eski Mısır medeniyetini geri yükleyin ve Firavun unvanını alın!

Cradle of Egypt, bulmaca oyunları serisinin ünlü Cradle’ın haklı halefidir. En iyi 3’lü eşleştirme bulmacalarının meydan okumasını şehir binasının büyüleyici güzelliğiyle ustaca bir araya getiren Firavunların diyarlarında büyüleyici bir yolculuk. Küçük bir köyden başlayarak, tüm zamanların en görkemli imparatorluğunu inşa etmek için beş büyük çağda yolunuzu eşleştireceksiniz. Senin yardımınla, büyük Giza Piramitleri, Sfenks ve antik uygarlığın muhteşem tapınakları, size gelecek nesiller için sonsuz ihtişam vermek için harabelerden yükselecek. Ra’nın Oğlu adını kazanın ve çağlar içinde onun sesini duyurun!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x