Cygneto Mobile Ordering Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Cygneto Mobile Ordering

Açıklama
Çözüm, satıcıların 24 saat içinde kendi markalı mobil uygulamalarına sahip olmalarını sağlıyor. Satıcılar ürün kataloglarını uygulamada yayınlayabilir ve müşterileri ve potansiyel müşterileri doğrudan kendilerine sipariş vermeye davet edebilir. Ayrı bir satıcı uygulaması, müşteri sipariş uygulaması ve yöneticinin ürünlerini yüklemesine olanak tanıy... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Cygneto Mobile Ordering Alternatifleri

Cygneto Mobile Ordering Hakkında

Çözüm, satıcıların 24 saat içinde kendi markalı mobil uygulamalarına sahip olmalarını sağlıyor. Satıcılar ürün kataloglarını uygulamada yayınlayabilir ve müşterileri ve potansiyel müşterileri doğrudan kendilerine sipariş vermeye davet edebilir.

Ayrı bir satıcı uygulaması, müşteri sipariş uygulaması ve yöneticinin ürünlerini yüklemesine olanak tanıyan bir arka uç kontrol paneli sunar. , kampanyalar yürütün, fiyatlandırma ayarlayın ve uygulamayı tanıtın.

Çözüm, son kullanıcılar için android / iOS uygulaması sunar. Müşterilerinizin mobil mağazanızdan her zaman, her yerde sipariş vermesine izin verebilirsiniz. Verilen tüm siparişler arka uç kontrol paneline yansıtılır ve bunları satıcı uygulamanızdan da kabul edebilir / reddedebilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi »

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x