Data Preparer Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Data Preparer

Açıklama
Veri Hazırlayıcı; araştırma, onarım, dönüştürme ve verileri analiz, veri bilimi ve iş zekası vakalarınıza uygun, derlenmiş veri kümelerinde bir araya getirme ile ilgili maliyetleri önemli ölçüde azaltır. Bir kullanıcı olarak Veri Hazırlayıcı, veri işleme boru hatlarını manuel olarak belirleyerek zaman kaybetmeyeceksiniz, bunun yerine ne istediğiniz... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Data Preparer Alternatifleri

Tableau Prep

Verilerinizin eksiksiz bir resmi Koordineli üç görünüm, satır düzeyinde verileri, her bir sütunun profillerini ve tüm veri hazırlama sürecinizi görmenize...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Data Preparer Hakkında

Veri Hazırlayıcı; araştırma, onarım, dönüştürme ve verileri analiz, veri bilimi ve iş zekası vakalarınıza uygun, derlenmiş veri kümelerinde bir araya getirme ile ilgili maliyetleri önemli ölçüde azaltır.

Bir kullanıcı olarak Veri Hazırlayıcı, veri işleme boru hatlarını manuel olarak belirleyerek zaman kaybetmeyeceksiniz, bunun yerine ne istediğinizi tanımlayacak ve yazılımın sizin için zor işi yapmasına izin vereceksiniz. Daha Fazla Bilgi »

Hedefiniz çeşitli kaynaklardan ve dosya biçimlerinden otomatik olarak doldurulacağı için entegre, çevik veri kümeleri elde etme olanağına sahip olurken veri kökenleri yakalanır, böylece veri akışının tam resmini elde edersiniz ve otomasyonu yönetme becerisine sahip olursunuz.

Önemli Noktalar:
– Bunu yapmanıza gerek kalmadan hedefinizi doldurur veri işleme ardışık düzenlerini tasarlayın, elektronik tabloları düzenleyin veya veriler üzerinde çalışmak için kod komut dosyaları veya kurallar yazın.
– Verilerinizi birleştirmenin, onarmanın ve dönüştürmenin binlerce yolunu arar, seçimlerini açıklar ve otomasyonu doğru yönlendirmek için size kontrol verir. gereksinimlerinize en iyi uyan sonuçlar.
– Yapılandırması kaynakların sayısından bağımsız olduğundan, ölçekte çok kaynaklı veri hazırlığı sağlar. Veri Hazırlayıcı ile, verilerinizdeki değeri ortaya çıkarmak için çok sayıda ayrıntılı kararlar almanız gerekmez.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x