Data Sports Group Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Data Sports Group

Açıklama
DSG, medya yayıncılarına, fantezi oyun operatörlerine ve spor eğlence ajanslarına pazar lideri canlı spor içeriği hizmetleri sağlar. DSG, 5000'den fazla yarışmada 35'ten fazla spor izleme spor kataloğunu kapsayan spor verileri ve istatistikleri sağlar. Piyasada geniş bir veri kataloğuna sahip olan DSG, gerçek zamanlı oyun bilgileri, derinlemesine o... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Data Sports Group Alternatifleri

Data Sports Group Hakkında

DSG, medya yayıncılarına, fantezi oyun operatörlerine ve spor eğlence ajanslarına pazar lideri canlı spor içeriği hizmetleri sağlar. DSG, 5000’den fazla yarışmada 35’ten fazla spor izleme spor kataloğunu kapsayan spor verileri ve istatistikleri sağlar.

Piyasada geniş bir veri kataloğuna sahip olan DSG, gerçek zamanlı oyun bilgileri, derinlemesine oyun istatistikleri ve gelişmiş ölçümler sağlar ve dünya çapında spor faaliyetleri için birden çok veri noktasını kapsar. Daha Fazla Bilgi »

Veriler, teknik dokümantasyon ve hizmetlerin entegrasyonunu kolaylaştıran başlangıç ​​kitleri ile desteklenen bir API veri beslemesi aracılığıyla birleştirilir. DSG ayrıca tasarım, geliştirme ve barındırma hizmetlerinin tak ve çalıştır hizmeti olarak sağlandığı Widget’lar ve tamamen Barındırılan Çözümler gibi zengin ön uç çözümleri de sağlar.

24 saat müşteri desteği sunan DSG, başarıya ulaşmak için müşterilerle birlikte çalışır ve artan içerik kitaplığından ölçeklenebilir çözümler sunar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x