dbForge Studio for Oracle Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

dbForge Studio for Oracle

Açıklama
Oracle için dbForge Studio PL/SQL kodlama hızını artırmak için Oracle geliştiricilerin (IDE) güçlü bir entegre geliştirme ortamı, veritabanı ve harici veri yönetme araçları düzenleme verileri çok yönlü sağlar.Oracle için dbForge Studio, Visual Studio ile tutarlı pürüzsüz bir GUI içine sarılmış birçok özellik ekler.Oracle için dbForge Studio gelişti... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm dbForge Studio for Oracle Alternatifleri

dbForge Studio for Oracle Hakkında

Oracle için dbForge Studio PL/SQL kodlama hızını artırmak için Oracle geliştiricilerin (IDE) güçlü bir entegre geliştirme ortamı, veritabanı ve harici veri yönetme araçları düzenleme verileri çok yönlü sağlar.Oracle için dbForge Studio, Visual Studio ile tutarlı pürüzsüz bir GUI içine sarılmış birçok özellik ekler.Oracle için dbForge Studio geliştirici verimliliği arttırmak ve
günlük Oracle veritabanı ile ilgili görevleri basitleştirilmesi odaklanmıştır. Bilgi &full summary daha;kod iyileştirici yanı sıra temel özellikler
– PL/SQL kodlama Yardımcısı kullanıcılar SQL sorguları, standardize PL/SQL kod yazma işlemini hızlandırmak için izin verir.
– Veritabanı Projesi özelliği, kullanıcıların veritabanı projesi oluşturun ya da ithal veritabanı nesneleri ile boş ya da, projede SQL komut ve sorgu dosyaları yönetmek veritabanı geliştirme kolaylaştırmak yardımcı olur.
– Veritabanı Değişim Yönetimi özelliği kullanıcılar yapılan değişiklikleri kaydetmek için, karşılaştırmak ve Oracle veritabanı şemaları senkronize, şema karşılaştırma raporları oluşturmak yardımcı olur.
– Nesne Yöneticisi görsel nesne editörleri kullanarak nesneleri oluşturmak ve düzenlemek yardımcı olur.
– Entegre PL/SQL hata Ayıklayıcı hata ayıklama ile bağlantılı tüm zaman alıcı görevleri otomatik ve tam kodunu kontrol sağlayan güvenilir bir araçtır.
– Sorgu Profiler kullanıcılar sorgu davranışlarını analiz etmek için yardımcı olur. Aşağıdaki özellikler: entegre profilleme, sorgu optimizasyonu, sorgu değişiklik geçmişi sağlar. Oracle için
– Şema İthalat/İhracat dbForge Studio Oracle ihracat ve ithalat programları komut satırı arayüzü ile çalışmak için uygun İthalat/İhracat Yardımcı sihirbazları sağlar.
– Veritabanı Yönetim özelliği sunucu güvenlik yönetmek için kolay kullanımlı araçlar sağlar, oturumları ve izleme olayları ile çalışıyor.
– Veritabanı Tasarımcısı kullanıcıların görsel olarak açık ve etkili bir veritabanı yapısı oluşturmak ve aralarındaki tüm tablo, yabancı anahtar ilişkilerini gösteren tam resmi görmek için izin verir.
– İthalat/İhracat Veri
kolay – Kod Biçimlendirme için BİRLEŞTİRME İfadeleri için kullanıcılara yardımcı olur

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x