Decentraleyes Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Decentraleyes

Açıklama
Web siteleri giderek içerik dağıtımı için büyük bir üçüncü taraf daha fazla güvenmeye başladı. Reklam veya izleyici talepleri iptal ediliyor genellikle sorunu olmadan, gerçek içerik engelleme, beklenmedik bir şekilde değil, sonları sayfaları ancak. Bu amacı eklenti aracı dışarı (Çevrimiçi Gizlilik geliştirmek için dosya birlikte) yerel yıldırım hız... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Decentraleyes Alternatifleri

Decentraleyes Hakkında

Web siteleri giderek içerik dağıtımı için büyük bir üçüncü taraf daha fazla güvenmeye başladı. Reklam veya izleyici talepleri iptal ediliyor genellikle sorunu olmadan, gerçek içerik engelleme, beklenmedik bir şekilde değil, sonları sayfaları ancak. Bu amacı eklenti aracı dışarı (Çevrimiçi Gizlilik geliştirmek için dosya birlikte) yerel yıldırım hızlı teslimat sağlayarak kesmek için. • Ücretsiz hizmetler sunduğunu iddia eden, büyük dağıtım ağları kaçmak gizlilik korur.
• böyle (önerilen), Adblock Plus, et al uBlock Köken olarak düzenli blokerler Tamamlar.Gerekli doğrudan kutudan
• Çalışır; hiçbir önceden yapılandırma. Bilgi &full summary daha;Decentraleyes hiçbir Gümüş kurşun yoktur, ama bu tür istekler göndermek yapmaktan web siteleri bir sürü engel yok. Sonuçta, Decentraleyes eksik EĞER kaynaklar için istekleri engelleme de yapabilirsiniz. > Basit giriş: https://git.synz.io/Synzvato/decentraleyes/wikis/Simple-Introduction Korumalı Mıyım?Eğer düzgün korumalı olup Aşağıdaki test programı gösterir. O'eğer bu eklenti yüklü olup olmadığını görmek için tavsiye ve, muhtemelen, en hızlı şekilde, etkin ve doğru yapılandırılmış.> test programı için Tam link: https://decentraleyes.org/test Sıkça Sorulan Sorular gt; SSS için Tam link: https://git.synz.io/Synzvato/decentraleyes/wikis/Frequently-Asked-Questions Teknik Bilgi – Desteklenen Ağlar: (Adıma) Google tarafından Barındırılan Kitaplıkları, Microsoft Ajax EĞER, CDNJS (MaxCDN) jQuery VİDEO, jsDelivr (MaxCDN), Üye EĞER, siteye kayıt EĞER, Sina Kamu Kaynakları ve UpYun Kütüphaneler İstedi&. – Birlikte Kaynak: AngularJS, Backbone.js, Dojo, Ember.js Ext Core, jQuery, jQuery UI, Modernizr, MooTools, Prototype, Scriptaculous, SWFObject, Underscore.js ve Web Yazı tipi Yükleyicisi.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x