Demicron WireFusion Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Demicron WireFusion

Açıklama
Genel Bakış WireFusion®, internet için hızlı bir şekilde etkileşimli 3B sunumların oluşturulmasına izin veren güçlü bir teknolojidir. Video Turunu Oynatın> WireFusion genellikle tasarımcılar, programcılar, mimarlar ve ürün şirketleri tarafından kullanılır ve çoğunlukla İnternet pazarlaması ve e-ticaret için, 3B yapılandırıcılar oluşturmak, ürün... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Demicron WireFusion Alternatifleri

Demicron WireFusion Hakkında

Genel Bakış
WireFusion®, internet için hızlı bir şekilde etkileşimli 3B sunumların oluşturulmasına izin veren güçlü bir teknolojidir.

Video Turunu Oynatın> WireFusion genellikle tasarımcılar, programcılar, mimarlar ve ürün şirketleri tarafından kullanılır ve çoğunlukla İnternet pazarlaması ve e-ticaret için, 3B yapılandırıcılar oluşturmak, ürün tasarımını ve mimari tasarımı görselleştirmek. WireFusion sunumları ayrıca e-öğrenme veya bilgisayar tabanlı eğitim (CBT), satış ekiplerinin eğitimi, destek ekipleri ve müşteri desteği için kullanılır. Daha Fazla Bilgi »

İş Akışı
3ds Max, Maya, Cinema 4D, modo, SketchUp, LightWave, Blender gibi favori 3B yazma aracınızı veya bunu yapabilen diğer herhangi bir 3B aracı kullanın 3B modellerinizi ve 3B dünyalarınızı hayata geçirmek için X3D veya VRML’ye aktarım. 3B içeriğinizi WireFusion’a aktarın ve web’de yayınlayın. 1-2-3 kadar kolaydır.

Görsel arayüzle, önceden herhangi bir programlama veya komut dosyası yazma beceriniz olmasa bile sunumlarınıza kolayca gelişmiş işlevsellik ve etkileşim ekleyebilirsiniz. Ayrıca akışlı video ve sesi sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, WireFusion herkes içindir, bu yüzden fikirlerinizi paylaşmaya başlayın!

Günümüzde birçok büyük şirket, ürünlerini çevrimiçi olarak veya bilgisayar tabanlı eğitim için tanıtmak için WireFusion teknolojisini kullanıyor. Örnekler;
Sony, Motorola, Sony Ericsson, Philips, Siemens, Canon, Epson, Casio, Kenwood, Navman, Whirlpool, Mitsubishi, Fiat, Corvette, OMEGA, Swatch, NEC, AT&T, Bang & Olufsen, Vodafone, T -Mobil, NASA, ABD Ordusu, ABD Sahil Güvenlik, Lockheed Martin, Raytheon ve çok daha fazlası.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x