Digger – retro classic game Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Digger – retro classic game

Açıklama
1980'lerin en popüler oyunlarından birini yeniden yaşayın. Digger, Mac, iPhone ve iPad'iniz için yeniden düzenlenen klasik atari oyunudur. Digger, Pac-man, Mr. Do gibi diğer popüler DOS oyunlarına benzer! ve Dig Dug. Bir yeraltı labirentine yerleştirildiniz ve içinden yatay ve dikey tüneller kazabilirsiniz. Tahtanın çeşitli noktalarında zümrütler v... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Digger – retro classic game Alternatifleri

Digger – retro classic game Hakkında

1980’lerin en popüler oyunlarından birini yeniden yaşayın. Digger, Mac, iPhone ve iPad’iniz için yeniden düzenlenen klasik atari oyunudur.

Digger, Pac-man, Mr. Do gibi diğer popüler DOS oyunlarına benzer! ve Dig Dug. Bir yeraltı labirentine yerleştirildiniz ve içinden yatay ve dikey tüneller kazabilirsiniz. Tahtanın çeşitli noktalarında zümrütler ve altın çantalar bulunur. Canavarlar (başlangıçta “nobbin” formunda) sağ üst köşede görünür. Altın bir torbanın altından toprak kazılırsa, torba birkaç saniye sallanacak ve ardından altın bırakarak düşecektir. Düşen çantalar canavarları ezecek, ancak kazıcıyı da ezecekler. Kazıcının düz bir hat üzerinde ateş eden, ancak yeniden şarj olması birkaç saniye süren (seviyeler yükseldikçe daha uzun süren) bir silahı vardır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x