Digify Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Digify

Açıklama
Digify, işletme belgelerinin güvenli bir şekilde depolanması ve paylaşılması için belge güvenliği ve sanal veri odaları sunar. Belge güvenliğini, otomatik filigranı ve dosya izleme özelliklerini birleşik bir platformda entegre eden Digify, işletmelerin izleme ve belgeleri koruyun ve tescilli bilgilerinin kontrolünü elinizde tutun. Digify, verilerin... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows Android

Tüm Digify Alternatifleri

Locklizard Safeguard PDF Security

Locklizard Safeguard PDF Security, şifrelere dayanmayan çok katmanlı bir koruma mekanizması aracılığıyla tam PDF DRM koruması ve belgeleriniz üzerinde denetim...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Digify Hakkında

Digify, işletme belgelerinin güvenli bir şekilde depolanması ve paylaşılması için belge güvenliği ve sanal veri odaları sunar.

Belge güvenliğini, otomatik filigranı ve dosya izleme özelliklerini birleşik bir platformda entegre eden Digify, işletmelerin izleme ve belgeleri koruyun ve tescilli bilgilerinin kontrolünü elinizde tutun.

Digify, verilerinin yetkisiz olarak paylaşılmasını ve yeniden dağıtılmasını önlemek için belgelerin iletilmesini, yazdırılmasını ve indirilmesini kısıtlayarak kullanıcıların belgelerine erişimi kontrol etmenin kolay bir yolunu sağlar ve gelir veri bütünlüğünü ve gizliliğini daha da korumak için yerleşik erişim / NDA ve otomatik filigran ile. Yerleşik dosya izleme ve istatistikler sayesinde, kullanıcılar dosyalarınızı kimin görüntülediğinin yanı sıra erişim sıklığını, süresini ve konumunu bilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x