Dot2dotz Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Dot2dotz

Açıklama
Dot2dotz, nakliyatçıları filo sahipleri ve kamyon şoförleriyle sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan bir kamyon rezervasyon uygulamasıdır. Uygulamamızla Delhi NCR genelinde herhangi bir kişi veya şirket için kiralık kamyonlar sağlıyoruz. Bir uçta, malları sevk etmek için kolay bir çözüm arayan göndericilerimiz var ve diğer uçlarda, daha fazla yol... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Dot2dotz Alternatifleri

Dot2dotz Hakkında

Dot2dotz, nakliyatçıları filo sahipleri ve kamyon şoförleriyle sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan bir kamyon rezervasyon uygulamasıdır. Uygulamamızla Delhi NCR genelinde herhangi bir kişi veya şirket için kiralık kamyonlar sağlıyoruz. Bir uçta, malları sevk etmek için kolay bir çözüm arayan göndericilerimiz var ve diğer uçlarda, daha fazla yolculuk ve sorunsuz rezervasyon yönetimi çözümleri arayan filo sahiplerimiz var.
Biz, uygulama tabanlı bir nakliye (mal) hizmetiyiz Başlıca hizmet alanları Yeni Delhi, Noida, Ghaziabad, Faridabad, Gurgaon, Sonipat, Bahadurgarh ve daha birçokları olan şirket sağlıyoruz.
Uygulamamızın yardımıyla baştan sona dünya standartlarında destek sağlıyoruz .
Tüm müşterilerin ihtiyaçlarına, isteklerine, gerçek zamanlı yük takibi, nakliye güvenliği, özelleştirilmiş raporlama ve gerçek zamanlı uyarılara hizmet etmek için teknolojiye ve yeniliğe yürekten inanıyoruz.
Dattar Solutions olarak Pvt Ltd, birçok kamyon sürücüsünün bir yerden diğerine tüm boyutlarda bir yük ayırmasını ve müşterinin doğru zamanda, doğru fiyatla ve tek bir tıklama ile bir kamyon kiralamasını kolaylaştırmaya kararlıdır. düğmesi.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x