DoULike Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

DoULike

Açıklama
Üye ve yaş yapısı Arkadaşlık platformları söz konusu olduğunda, bilmek isteyeceğiniz ilk şey, kullanıcılarının yaşı ve temel geçmişidir. Bağlanma olasılığınızın daha düşük olduğu insanları filtreleme fırsatına sahip olmak her zaman güzeldir. DoULike böyle bir seçenek sunuyor ve bu platformdaki yaş farkının etkileyici olduğunu söylemeliyim. 18 ila 9... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm DoULike Alternatifleri

badoo alternatifleri
Freemium

Badoo

Badoo, potansiyel romantik ilgi alanlarıyla tanışmanın eşsiz bir yolunu oluşturmak için buluşma uygulamaları ve sosyal medya platformlarının öğelerini birleştiriyor.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

DoULike Hakkında

Üye ve yaş yapısı
Arkadaşlık platformları söz konusu olduğunda, bilmek isteyeceğiniz ilk şey, kullanıcılarının yaşı ve temel geçmişidir. Bağlanma olasılığınızın daha düşük olduğu insanları filtreleme fırsatına sahip olmak her zaman güzeldir. DoULike böyle bir seçenek sunuyor ve bu platformdaki yaş farkının etkileyici olduğunu söylemeliyim. 18 ila 90 yaşları arasındaki herhangi biriyle sohbet edebilirsiniz, ancak ilgi uğruna göz atmış olsam ve 60 yaşından büyük bir üye bulamadım. Ve bu makul, sanırım. Platformla ilgili sevdiğim şey, bir ülke seçmeye de izin vermesi. Bölgenizden biriyle sohbet edebilir veya uluslararası bir şirket arayabilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x