DrawGuess Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

DrawGuess

Açıklama
DrawGuess, Telefonun klasik sözlü alıştırmasının öğelerini Pictionary oyununun eğlenceli çizimiyle birleştirir ve her biri 5-10 kişiden oluşan daha küçük gruplara ayrılabildikleri sürece her büyüklükteki grup için harikadır. Oyuncular çizmek için birbirlerinden bir kelime ister. Tahmin etmesi için bir sonraki oyuncuya çizimi aktarırlar ve oyun deva... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm DrawGuess Alternatifleri

Ücretsiz

gartic.io

Oyun Gartic.ıo online ve ücretsiz. Çizmek ve kelime olarak en hızlı oldu! Dünya çapında odaları katılmak ya da kendi oluşturmak.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

DrawGuess Hakkında

DrawGuess, Telefonun klasik sözlü alıştırmasının öğelerini Pictionary oyununun eğlenceli çizimiyle birleştirir ve her biri 5-10 kişiden oluşan daha küçük gruplara ayrılabildikleri sürece her büyüklükteki grup için harikadır.

Oyuncular çizmek için birbirlerinden bir kelime ister. Tahmin etmesi için bir sonraki oyuncuya çizimi aktarırlar ve oyun devam eder. Bu çizim ve tahmin zincirinde, komik dönüşümlerin tadını çıkarın! Daha Fazla Bilgi »

Oyun, arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurmanın harika bir yolu olan bir sesli grup araması oluşturur. İster ev partisi veriyor olun, ister arkadaşlarınızla uzaktan takılıyor, ister bir takımda buzları kırıyor olun, DrawGuess gerçekten en iyi oyun & # 128526;

Nasıl oynanır?
– Oyuncular, eskiz defterlerine gizli bir cümle ekleyerek başlarlar ve bunu başkalarına iletirler.
– Bir sonraki kişi bunu çizer ve tahmin etmek için bir sonrakine geçer.
– Bu, herkes eskiz defterine dönene kadar devam eder.
– Sonra komik dönüşümler sergileniyor!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x