Dubsmash Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Dubsmash

Açıklama
Dubsmash, ünlü seslerle dublajlı kısa selfie videoları oluşturmak için bir mobil uygulamadır. Videoyla söyleyin 1. Dubsmash'te en sevdiğiniz sesi seçin 2. Kendinizi sesle kaydedin 3. Kaydedilen Dub'u arkadaşlarınızla paylaşın Dubsmash, komik sohbetler oluşturmayı kolay ve eğlenceli hale getirir. Sadece birkaç saniye içinde, daha sonra arkadaşlarını... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Dubsmash Alternatifleri

tiktok alternatifleri
Ücretsiz

Tiktok

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

Coub

Coub video döngüler için YouTube. Herhangi bir video almak, en iyi parçası kesme, başka bir video ile birleştirmek, film müziği...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Dubsmash Hakkında

Dubsmash, ünlü seslerle dublajlı kısa selfie videoları oluşturmak için bir mobil uygulamadır.

Videoyla söyleyin

1. Dubsmash’te en sevdiğiniz sesi seçin
2. Kendinizi sesle kaydedin
3. Kaydedilen Dub’u arkadaşlarınızla paylaşın

Dubsmash, komik sohbetler oluşturmayı kolay ve eğlenceli hale getirir. Sadece birkaç saniye içinde, daha sonra arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz komik videolar oluşturmak için iyi bilinen alıntıları ve sesleri dublajlayabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

Dubsmash ile herkes harika bir oyuncu olabilir! Bırakın alıntılar sizin için konuşsun ya da tamamen dışarı çıkın ve uygulamadaki sayısız tek satırlık yazılardan birini kullanarak en iyi yorumunuzu gösterin.

Harika videolar oluşturmanın yanı sıra şunları da yapabilirsiniz ayrıca dünyanın en büyük alıntı kitaplığıyla ses koleksiyonları oluşturun veya herkesin kullanması için kendi seslerinizi ekleyin.

Her sohbeti gülmeye değer kılmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x