E2open Business Planning Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

E2open Business Planning

Açıklama
E2open’ın birleşik platform stratejisi ve derin entegrasyon deneyimi, tüm temel işlem sistemlerini (dahili ve hatta iş ortağı ekosistemleri) hızlı bir şekilde bağlamanıza olanak tanır. Platform, veriyi karar aşamasına getirmek için verileri ayıklamanıza ve temizlemenize, fiziksel tedarik zincirinin gerçek zamanlı dijital temsilini oluşturmanıza ve... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm E2open Business Planning Alternatifleri

SAP Business Suite

SAP Business Suite, büyük ya da orta ölçekli işletmelere kapsamlı bir iş süreci destek tüm sektörler için, raporlama ve analizler...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

E2open Business Planning Hakkında

E2open’ın birleşik platform stratejisi ve derin entegrasyon deneyimi, tüm temel işlem sistemlerini (dahili ve hatta iş ortağı ekosistemleri) hızlı bir şekilde bağlamanıza olanak tanır. Platform, veriyi karar aşamasına getirmek için verileri ayıklamanıza ve temizlemenize, fiziksel tedarik zincirinin gerçek zamanlı dijital temsilini oluşturmanıza ve gerçeğe dayalı planlama için insanları ve sistemleri donatmanıza olanak tanır.

E2open Business Planning Application Suite ürünleri şunları içerir: Daha Fazla Bilgi »

Satış ve Operasyon Planlaması (S&OP): İç ve dış paydaşlar arasında uzlaşmayı kolaylaştırmak için talep, arz ve mali hedefleri dengeleyen, tutarlı bir şekilde karlı, uygulamaya hazır planlar gerçekleştirin.

Talep Planlama: Tüm satış kanallarından gelen bilgilerle desteklenen işbirliğine dayalı iş akışları, makine öğrenimi algoritmaları ve otomasyonla talebi tahmin edin, anlayın ve şekillendirin.

Tedarik Planlama ve Yanıt — Ayrı İmalat: Tedarik planlarının ve alt yüklenicilerin birden çok katmanındaki kısıtlamaları yansıtan tedarik planlarıyla hızlı, uygulanabilir ve karlı tedarik yanıtları elde edin.

Tedarik Planı ng ve Yanıt – Süreç Üretimi: Yüksek kullanım seviyeleri sağlarken hem değişen talebi hem de fabrika süreci kısıtlamalarını dikkate alan planlama planları ile çevik bir yanıt sağlayın.

Dağıtım Planlama: Müşteri talebini verimli bir şekilde karlı bir şekilde karşılayın Tüm ağdaki her konum için yenileme planları, sürekli kullanılabilirlik sağlar ve maliyetleri en aza indirir.

Tahsis ve Sipariş Taahhüdü: Güvenle taahhütte bulunun ve aşağıdakilere dayalı uygun tahsis planları ile satış ve kar fırsatlarını en üst düzeye çıkarın. gerçek malzeme kullanılabilirliği ve üretim kapasitesi.

Multi-Echelon Inventory Optimization (MEIO): Dahili operasyonlardan tedarikçi ve kanal ekosistemlerine kadar değer zincirindeki tüm stoklama kademelerinde malzemeleri ve bitmiş ürünleri optimize edin .

E2Open, 150 ülkeden orta ölçekli markalardan büyük çok uluslu markalara kadar 140.000’den fazla müşteriye sahiptir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x