Email Scraper Online Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Email Scraper Online

Açıklama
E-posta kazıyıcı çevrimiçi aracım, İnternet arama motorlarını kullanmak kadar iyi çalışır, ancak daha hızlıdır ve sizi e-postaları web sitelerinde aramaktan kurtarır. Hedeflenen web sitesi url'sini girdikten sonra, aracım hedeflenen web sitenizin tüm web sayfalarını taramak için bir komut dosyası kullanır, yalnızca web sitesinin dahili bağlantıları... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Email Scraper Online Alternatifleri

Email Scraper Online Hakkında

E-posta kazıyıcı çevrimiçi aracım, İnternet arama motorlarını kullanmak kadar iyi çalışır, ancak daha hızlıdır ve sizi e-postaları web sitelerinde aramaktan kurtarır. Hedeflenen web sitesi url’sini girdikten sonra, aracım hedeflenen web sitenizin tüm web sayfalarını taramak için bir komut dosyası kullanır, yalnızca web sitesinin dahili bağlantılarını taradığını unutmayın. Ardından, bulduğu web sayfalarından tüm e-posta adreslerini toplamaya devam eder ve bunları bir excel dosyasına kaydeder.

Web sayfalarından e-posta adreslerini kazımaktan endişeleniyor musunuz ve bunları elle kazımak için vaktiniz yok mu? yoksa para harcamak istemiyor musun? Daha Fazla Bilgi »

Bu araç, web sayfalarından e-posta adreslerini alabilen güçlü, çok iş parçacıklı bir e-posta toplayıcısına sahiptir. İlk sürüm olduğu için proxy’yi desteklemiyor ancak bunun üzerinde çalışacağım ve bu özelliği bir sonraki güncellemede getireceğim.

E-posta Kazıyıcı da https URL’leriyle çalışır, bu nedenle FaceBook ve Twitter gibi güvenli bağlantı gerektiren sitelerle çalışabilir, ancak yalnızca bu tarayıcıya izin verirlerse. çünkü bazen tarayıcıların web sayfalarını taramasını engellerler.

Bu araç ayrıca, kopyalanan e-posta adresiyle birlikte URL’yi kaydetme özelliğine de sahiptir. Bu e-postaların nereden geldiğini bilmek önemlidir.

Bu e-posta toplayıcının yaptığı şey, yalnızca bir alan adı girmenize olanak sağlamak ve işin geri kalanını kendisi yapmaktır. Daha sonra, site ana sayfasındaki tüm dahili bağlantıları getirecek, ardından bu sayfaların her birini tarayarak tüm e-postaları çıkaracak ve bu sayfalardan dahili bağlantıları yakalayacaktır. Bu, hedeflenen bir web sitesinden gelen titiz e-postaları ayrıntılı olarak incelemenizi sağlar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x