FAST Applications Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

FAST Applications

Açıklama
HIZLI, herhangi bir nakliye şirketini birkaç gün içinde dijital bir marka başlatmada destekler ve müşterilere çevrimiçi teklifler, fiyat yönetimi, çevrimiçi rezervasyonlar ve Karayolu, Deniz ve Hava yoluyla gönderi takibi için çevrimiçi hizmetler sunar. FAST, müşterilerine yalnızca markalarını çevrimiçi olarak yayınlayarak yeni dijital müşteriler e... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm FAST Applications Alternatifleri

FAST Applications Hakkında

HIZLI, herhangi bir nakliye şirketini birkaç gün içinde dijital bir marka başlatmada destekler ve müşterilere çevrimiçi teklifler, fiyat yönetimi, çevrimiçi rezervasyonlar ve Karayolu, Deniz ve Hava yoluyla gönderi takibi için çevrimiçi hizmetler sunar.

FAST, müşterilerine yalnızca markalarını çevrimiçi olarak yayınlayarak yeni dijital müşteriler eklemenin yanı sıra gönderi yönetiminde kaynaklardan ve güncellemelerden tasarruf edebilen müşterilerine anında yatırım getirisi sağlıyor ve onları çevrimiçi olarak ilk dijital nakliye markaları arasında olmalarını sağlıyor. Artan verimlilik ve katma müşteri değeri ile, FAST’ın uçtan uca teknolojisiyle dijital Navlun devrimine neden öncülük ettiği açık!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x