Fireebok iCloud Extractor Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Fireebok iCloud Extractor

Açıklama
iCloud Extractor, fotoğraflar, videolar, kişiler vb. dahil iCloud yedeklemesini Mac'e veya harici sabit sürücüye bir esinti içinde çıkarma çözümü sağlar. İCloud saklama alanını boşaltarak, kullanıcılarının iPhone veya iPad'i yeterli yer olmadığında iCloud'a yedeklemelerine olanak tanır. İCloud saklama alanı için daha fazla para biriktirmek yerine,... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Fireebok iCloud Extractor Alternatifleri

Fireebok iCloud Extractor Hakkında

iCloud Extractor, fotoğraflar, videolar, kişiler vb. dahil iCloud yedeklemesini Mac’e veya harici sabit sürücüye bir esinti içinde çıkarma çözümü sağlar. İCloud saklama alanını boşaltarak, kullanıcılarının iPhone veya iPad’i yeterli yer olmadığında iCloud’a yedeklemelerine olanak tanır. İCloud saklama alanı için daha fazla para biriktirmek yerine, iCloud Extractor sizin için daha fazla alan ve para tasarrufu sağlar.

iCloud Yedeklemelerinize Kolayca Erişin ve Yönetin
Apple Kimliğinizle iCloud’a giriş yaptıktan sonra iCloud Extractor otomatik olarak ve iCloud hesabınızdaki tüm yedeklemeleri listeler. Verileri çıkarmak için bir yedekleme noktası seçerek başlayın. iCloud Extractor kamera rulosu, fotoğraf akışı, uygulama fotoğrafları ve videoları, kişiler, kısa mesajlar, notlar vb. dahil olmak üzere yedekleme verilerinizi görüntüler.
iCloud yedeklemelerini Mac bilgisayarınıza veya harici sabit sürücünüze çıkararak bu verileri özgürce yapabilirsiniz erişilebilir. Bu aynı zamanda hayati verilerinizin güvenli ve yönetilebilir olmasını sağlar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x