Fly Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Fly

Açıklama
Fly, veri yığınlama, ilişkilendirme ve uzamsal bellek gibi doğal insan düşünce süreçlerinden ilham aldı. Yazar bir slaydın boyutuyla sınırlı değildir, ancak bir kolaj gibi sonsuz bir düzlemde bilgi yığınlarını (metin, fotoğraf, grafik vb.) İçeriğin bu uzamsal organizasyonu, bilgilerin anlamlı bir genel bakışını görselleştirmeyi kolaylaştırır. Fly,... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Fly Alternatifleri

Freemium

Prezi

Prezi verir ve ilişkileri ile çarpıcı non-lineer sunumlar gerçekleştirmek, detaya yakınlaştırma ve slayt atlamak için gerek kalmadan sol zaman ayarlama...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Fly Hakkında

Fly, veri yığınlama, ilişkilendirme ve uzamsal bellek gibi doğal insan düşünce süreçlerinden ilham aldı. Yazar bir slaydın boyutuyla sınırlı değildir, ancak bir kolaj gibi sonsuz bir düzlemde bilgi yığınlarını (metin, fotoğraf, grafik vb.) İçeriğin bu uzamsal organizasyonu, bilgilerin anlamlı bir genel bakışını görselleştirmeyi kolaylaştırır.
Fly, içeriğin iki görünümünü destekler: yüksek seviyeli bir görünüm, anlamsal bir soyutlamayı ve bağlamını gösterirken, yakın bir görünüm daha fazla ayrıntıya girer bir ülke ve şehir haritası arasındaki farka benzer.
Yazar sunumunun materyalleri üzerinden bir yol oluşturabilir. Sadece uçağın belirli bir görüntüsünü ayarlıyor ve bir anlık görüntü düğmesine basıyor. Anlık görüntü (duraklar) dizisi, sunum sırasında izlenen rotayı tanımlar. Düzlemin bir bölümünden diğerine geçişler her zaman süreklidir ve düzlemin kendisinin düzeni nedeniyle her zaman anlamlıdır. Fly, kamera yakınlaştırma ve kaydırmayı kullanarak sunum materyali üzerinde yumuşak bir “uçuş” sağlar. Bir yola ulaşıldığında, Fly içeriği yakınlaştırarak ayrıntıları gösterir. Devam etmek için, Fly tekrar uzaklaştırarak genel yapıyı gösterir ve bir sonraki yol durağına geçer.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x