Folio for Mac Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Folio for Mac

Açıklama
Folio, tasarımlarınızın sürümlerini oluşturmanıza ve paylaşmanıza ve bunları ekibinizle otomatik olarak senkronize etmenize olanak tanır. # Ücretsiz görüntüleyici ÜCRETSİZ Ekiplerin işbirliği yapmasına yardımcı olmak için izleyiciyi özgürleştirdik ve yapacak Her zaman ol. Sürüm oluşturmak için yalnızca lisansa ihtiyacınız var. # Uyuşmazlık çözümü F... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Folio for Mac Alternatifleri

Freemium

Plant

Plant, Sketch ile sorunsuz bir şekilde entegre olan basit ve güçlü bir sürüm kontrol aracıdır. Plant, tarih, saat ve belirli...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Folio for Mac Hakkında

Folio, tasarımlarınızın sürümlerini oluşturmanıza ve paylaşmanıza ve bunları ekibinizle otomatik olarak senkronize etmenize olanak tanır.

# Ücretsiz görüntüleyici ÜCRETSİZ
Ekiplerin işbirliği yapmasına yardımcı olmak için izleyiciyi özgürleştirdik ve yapacak Her zaman ol. Sürüm oluşturmak için yalnızca lisansa ihtiyacınız var.

# Uyuşmazlık çözümü
Folio, bir dosyayı birden fazla kişinin değiştirdiğini algılar ve herkesin işini kaydederken çatışmayı çözmenizi ister.

# Mevcut Git depolarına ÜCRETSİZ katılın
Artık mevcut projeleri Gitlab, Github, Bitbucket veya kendi Git sunucunuz dahil her yerden klonlayabilirsiniz. Folio otomatik olarak senkronize kalacaktır. Daha Fazla Bilgi »

# Gitlab entegrasyonu
Gitlab, proje başına 10 GB ücretsiz depolama dahil sınırsız ücretsiz özel proje sunar. Sadece bir hesap oluşturun ve tek tıkla Gitlab’da yayınlayın.

# Paylaşılan sürüm geçmişi ÜCRETSİZ
Kimin neyi ne zaman değiştirdiğini hızlıca görün. Eski dosyalar üzerinde çalışmaktan ve değişikliklerinizi daha sonra birleştirmek zorunda kalmaktan kaçının.

# Tam görsel geçmiş
Folio, tüm sürümlerin tam geçmişini tutar ve belirli sürümleri oluşturmanıza ve geri yüklemenize olanak tanır. kolaylaştırmak. Tüm sürümlerin önizlemelerini saklıyoruz, bu nedenle doğru sürümü bulmak gerçekten hızlı.

# Çoğu dosyayla çalışır
Folio, Adobe Photoshop, Illustrator, Sketch, Antetype ve SVG’yi destekler. kutu. Ayrıca Quicklook önizlemelerine sahip çoğu dosya için destek ekleyebilirsiniz.

# Güzel tarayıcı
Folio’nun güzel görsel şelale ekranı, ekran alanınızdan harika bir şekilde yararlanmanızı sağlar. Projedeki tüm dosyaları (alt dizinler dahil) tek bir genel bakışta gösterir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x