FoneDog Android Data Backup & Restore Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

FoneDog Android Data Backup & Restore

Açıklama
Windows için FoneDog Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme, yedekleme kişileri (telefon numaraları, isimler, e-postalar), metin mesajları (içerik, telefon numaraları, gönderme / alma tarihi) ve arama geçmişi (isimler, telefon numaraları, arama türü, süre), fotoğraflar, videolar, sesler ve Android cihazlardan belgeler. Tek bir dosya türünü kurtarma... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm FoneDog Android Data Backup & Restore Alternatifleri

FoneDog Android Data Backup & Restore Hakkında

Windows için FoneDog Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme, yedekleme kişileri (telefon numaraları, isimler, e-postalar), metin mesajları (içerik, telefon numaraları, gönderme / alma tarihi) ve arama geçmişi (isimler, telefon numaraları, arama türü, süre), fotoğraflar, videolar, sesler ve Android cihazlardan belgeler. Tek bir dosya türünü kurtarmak istiyorsanız, Android cihaz verilerinizi One Click ile seçerek yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Windows için FoneDog Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme, Samsung, LG gibi birçok popüler Android markasını destekler , HTC, Motorola, Sony, Google Nexus, Huawei, ZTE, Xiaomi. Daha Fazla Bilgi »

Windows için FoneDog Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme, sektördeki% 100 Güvenli ve En Yüksek veri yedekleme ve geri yükleme başarı oranıdır. 30 Gün Para İade Garantisine sahibiz. Satın Almadan Önce Ücretsiz Deneme Sürümü ve Önizlemeyi deneyebilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x