FormatMatch Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

FormatMatch

Açıklama
Pano metninden biçimlendirmeyi otomatik olarak kaldırır. Bir web sayfası, e-posta veya belgeden metin yapıştırırken istenmeyen biçimlendirmeden bıktınız mı? Cevap FormatMatch! FormatMatch, tablolar, resimler gibi tüm biçimlendirmeleri kaldırır ve kopyalanan metni yapıştırırken o anda çalışmakta olduğunuz uygulamanın biçimlendirmesiyle eşleşir. Form... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm FormatMatch Alternatifleri

FormatMatch Hakkında

Pano metninden biçimlendirmeyi otomatik olarak kaldırır.

Bir web sayfası, e-posta veya belgeden metin yapıştırırken istenmeyen biçimlendirmeden bıktınız mı? Cevap FormatMatch! FormatMatch, tablolar, resimler gibi tüm biçimlendirmeleri kaldırır ve kopyalanan metni yapıştırırken o anda çalışmakta olduğunuz uygulamanın biçimlendirmesiyle eşleşir.

FormatMatch oturum açma ile başlayabilir. Oturum açma sırasında başlatmayı etkinleştirmek için, tercihleri ​​açın ve “Oturum Açmada Başlat” ı işaretleyin (varsayılan olarak devre dışıdır). Bir dahaki sefere oturum açtığınızda, FormatMatch otomatik olarak kullanıma hazır hale gelecektir! Daha Fazla Bilgi »

FormatMatch, bir kısayol tuşu kullanılarak etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir (varsayılan olarak devre dışıdır). Klavye kısayolu, ellerinizi klavyeden tutmak zorunda kalmadan FormatMatch’i etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza olanak tanır.

Kısayol tuşunu etkinleştirmek için tercihleri ​​açın, “Kısayol tuşunu etkinleştir … “ve FormatMatch’i etkinleştirmek / devre dışı bırakmak istediğiniz herhangi bir tuş kombinasyonuna basın. Bu kısayol tuşunu kullanan herhangi bir uygulamanın artık tuş kombinasyonuna yanıt vermeyeceğini unutmayın. Bu nedenle, kısayol olarak yalnızca CTRL tuşunu + başka herhangi bir tuşu kullanmanız önerilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x