Free Blu-ray Copy Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Free Blu-ray Copy

Açıklama
Ücretsiz Blu-ray Kopyalama, seçebileceğiniz en iyi seçimdir çünkü bu profesyonel Blu-ray kopyalama yazılımıdır ve herhangi bir Blu-ray diski ve Blu-ray klasörünü başka bir Blu-ray diske kopyalamanıza yardımcı olabilir , Blu-ray klasörü ve Blu-ray ISO görüntü dosyası. Ayrıca, herhangi bir 3D Blu-ray filmi Blu-ray diske ve ISO görüntü dosyasına kopya... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows

Tüm Free Blu-ray Copy Alternatifleri

AnyMP4 Blu-ray Creator

AnyMP4 Blu-ray Creator, MP4, MKV, AVI, MOV, M4V, WMV, MTS, TS ve benzerleri dahil olmak üzere çeşitli yaygın video biçimleriyle...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Free Blu-ray Copy Hakkında

Ücretsiz Blu-ray Kopyalama, seçebileceğiniz en iyi seçimdir çünkü bu profesyonel Blu-ray kopyalama yazılımıdır ve herhangi bir Blu-ray diski ve Blu-ray klasörünü başka bir Blu-ray diske kopyalamanıza yardımcı olabilir , Blu-ray klasörü ve Blu-ray ISO görüntü dosyası. Ayrıca, herhangi bir 3D Blu-ray filmi Blu-ray diske ve ISO görüntü dosyasına kopyalayabilir. Ayrıca, seçmeniz için iki farklı tür kopyalama modu sağlar. Ve ihtiyaçlarınıza göre ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz.
Anahtar özellikler:
1. Blu-ray filmleri kopyalama
Bu Ücretsiz Blu-ray Kopyalama yazılımı, herhangi bir Blu-ray diski ve Blu-ray klasörünü diğer Blu-ray diske, Blu-ray klasörüne ve ISO görüntü dosyasına kopyalayabilir. Ayrıca, herhangi bir 3D Blu-ray filmi Blu-ray diske ve ISO görüntü dosyalarına kopyalayabilir.
2. İki kopyalama modu
Ücretsiz Blu-ray Kopyalama, seçmeniz için iki kopyalama modu sağlar, böylece kopyaladıktan sonra kaynak Blu-ray’in orijinal kalitesini koruyabilen Tam Kopyalama modunu seçebilirsiniz. Ayrıca, menü, ek içerik ve özel özellikler yerine yalnızca ana filmi kopyalayacak olan Ana Film modunu seçebilirsiniz.
3. Blu-ray’i Yedekleyin
Değerli Blu-ray diskinizi kaybetmek için, bu Ücretsiz Blu-ray Copy yazılımıyla yerel diskteki Blu-ray diskini, Blu-ray klasörünü ve ISO görüntü dosyasını yedekleyebilirsiniz.
4. Kullanımı kolay Bu yazılımın kullanıcı dostu bir arayüzü vardır, tüm işlemi birkaç tıklama ile tamamlayabilirsiniz. Bu yazılımı kolayca kullanmak için tercih ettiğiniz dilleri seçebilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x