Gherkin Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Gherkin

Açıklama
Kornişon, Salatalığın anladığı dildir. Yazılımın davranışını, bu davranışın nasıl uygulandığını detaylandırmadan tanımlamanıza olanak tanıyan, İşletme Tarafından Okunabilir, Alana Özgü bir Dildir. Kornişon iki amaca hizmet eder: dokümantasyon ve otomatik testler. Üçüncüsü bir bonus özelliktir - kırmızıyla bağırdığında sizinle konuşur ve size hangi... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Gherkin Alternatifleri

Gherkin Hakkında

Kornişon, Salatalığın anladığı dildir. Yazılımın davranışını, bu davranışın nasıl uygulandığını detaylandırmadan tanımlamanıza olanak tanıyan, İşletme Tarafından Okunabilir, Alana Özgü bir Dildir.

Kornişon iki amaca hizmet eder: dokümantasyon ve otomatik testler. Üçüncüsü bir bonus özelliktir – kırmızıyla bağırdığında sizinle konuşur ve size hangi kodu yazmanız gerektiğini söyler. Daha Fazla Bilgi »

Gherkin’in grameri, Cucumber kod tabanının bir parçası olan Treetop gramerinde tanımlanmıştır. Ekibinizin anahtar kelimeleri kendi dilinizde kullanabilmesi için dilbilgisi birçok konuşulan dilde (yazı yazıldığı sırada 37) farklı şekillerde mevcuttur.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x