Glype Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Glype

Açıklama
Glype proxy komut dosyası, PHP'de yazılmış, kullanımı ücretsiz, web tabanlı bir proxy komut dosyasıdır. Tipik bir proxy sunucusuna benzer şekilde, bir web-proxy komut dosyası istenen web sayfalarını ve dosyaları indirir ve bunları kullanıcıya geri gönderir. Hizmet, tarayıcı bağlantı ayarlarınızı düzenlemeden proxy'ye anında erişim sağlayan bir web... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Glype Alternatifleri

Ücretsiz

Censor Dodge

Piyasada arkasında Sansür Dodge ile kal sansür ücretsiz, kuvvet tıkla proxy kur ve en hızlı ve en güncel bir web...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Glype Hakkında

Glype proxy komut dosyası, PHP’de yazılmış, kullanımı ücretsiz, web tabanlı bir proxy komut dosyasıdır. Tipik bir proxy sunucusuna benzer şekilde, bir web-proxy komut dosyası istenen web sayfalarını ve dosyaları indirir ve bunları kullanıcıya geri gönderir. Hizmet, tarayıcı bağlantı ayarlarınızı düzenlemeden proxy’ye anında erişim sağlayan bir web sayfası tarafından sağlanır.

Web proxy’leri genellikle anonim gezinme ve sansür kısıtlamalarını atlamak için kullanılır. Bu siteler için büyük bir pazar var ve glipe proxy, web yöneticilerinin kendi proxy sitelerini hızlı ve kolay bir şekilde kurmalarına izin veriyor. Daha Fazla Bilgi »

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x